Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Giants 6.0.5 Error while loading
#1
Cześć wszystkim
robiłem format komputera i skopiowałem sobie cały folder gry "My Games" na zewnętrzny dysk, po zainstalowaniu gry już na świeżym systemie skopiowałem go z powrotem na komputer, lecz żaden plik GE nie otworzy się poprzez kliknięcie w jego ikonkę. Wyskakuje błąd Error while loading i3d file, rozumiem, że program nie może załadować plików? Na dysku zewnętrznym, na który skopiowałem ten folder otwierają się normalnie.

Pomoże ktoś dlaczego tak się dzieje? Smile
 
Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
#2
Treść editor_log (C:/Users/<nazwa_użytkownika>/AppData/Local/GIANTS Editor 64bit <wersja GE>/editor_log.txt) wklej na pastebin.com i daj tutaj do niego link.
[Obrazek: Iy9Pl7l.png]
 
Odpowiedz
#3
Nie wiem czy dobrze to zrobiłem Smile
https://pastebin.com/zBUsNuCQ
 
Odpowiedz
#4
Po pojawieniu się komunikatu "Error while loading i3d file" klikałeś "OK"? Po tym w logu powinien się pojawić błąd.
[Obrazek: Iy9Pl7l.png]
 
Odpowiedz
#5
Tak, klikam ok, komunikat znika a program zostaje czarny. Jeżeli chce otworzyć plik poprzez file->open to otworzy sie normalnie.
 
Odpowiedz
#6
Próbowałeś z reinstalem GE? (Nie ponoszę odpowiedzialności za możliwe działania niepożądane występujące po wykonaniu tej czynności.)
[Obrazek: Iy9Pl7l.png]
 
Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
#7
Tak, próbowałem. Juz kopiowalem caly folder My Games z dysku do Dokumentow i pojedyncze foldery i za każdym razem to samo.

W logu nie ma żadnych błędów. Jakikolwiek plik, który mam na dysku zewnętrznym otwiera się bez problemu poprzez podwójne kliknięcie. Jeżeli tylko skopiuje go gdzieś na komputer - pojawia się błąd. Każdy plik skopiowany na dysk zewnętrzny otwiera się bez problemu . Otwierać mogę poprzez file - -> open, ale zastanawia mnie, skąd bierze się ten błąd?
 
Odpowiedz
  
Przegląda: 1 gości

Menu