Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Historie gospodarskie
Fajna historyjka jak i zdjęcia ;D

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Fajnie jest,mi się podoba Big Grin
Pamiętajmy:
[Obrazek: LogoRespectForModders100px.jpg]

Odpowiedz
Niedługo po tych wydarzeniach (a na pewno w czasie nie dłuższym, niż moja kolejna przerwa w tym temacie  Shy) można było przedstawić ich następstwa. A są one następujące:

Leszek, sąsiad z przeciwka, jak co sezon rozpoczął sianokosy wraz z naszym ulubionym gospodarzem, Zbigniewem. Nie doszukamy się tutaj przypadku - sąsiad dysponujący mniejszym areałem i skromniejszym sprzętem, potrzebuje pomocy. Jak już wiemy "z ludźmi trzeba dobrze żyć" - tak uważa Zbyszek, dlatego też cieszy go fakt dostosowania się sąsiada pod jego dyspozycyjność. Nie musiał chować prasy, zdejmować tura z C385, pojechał na usługi.

Sąsiad Leszek siał swojego czasu nawóz u innego pobliskiego gospodarza, Bogusia, którego to ojcu, wujek szwagra Zbyszka ukradł kiedyś... A nie, to ostatnie nie ma tutaj znaczenia, zresztą to dawno i nieprawda. Boguś oczywiście dysponuje obsypnikiem do ziemniaków, który umknął gdzieś Zbyszkowi, kiedy organizował park maszynowy... Bogdan wykonał więc usługę i w ten sposób sąsiedzka pomoc obeszła się bez niczyjego wkładu finansowego.

[Obrazek: fsScreen2_qeeeahs.png]

[Obrazek: fsScreen2_qeeeapx.png]

[Obrazek: fsScreen2_qeeeapq.png]
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
Ten twój styl i klimat Big Grin
Pamiętajmy:

Odpowiedz
Na wstępie prosiłbym administrację o przeniesienie tematu do działu screenów z FS19 Big Grin

Taa, dopadł mnie nowy Farming Smile Co będzie dalej z historią o gospodarzeniu Zbigniewa? Okażę się, na pewno do sezonów relacja zostaje zawieszona.
Raczej będę chciał wrócić, bo dużo lepiej odnajduję się w pisaniu, niż w samych zdjęciach i ośmielę się stwierdzić, że właśnie pisanie tych moich retro-historyjek lepiej mi wychodzi.

Tymczasem okazuję tą słabszą stronę tematu - parę ujęć z luźnego grania, akcja prasowanie. Czysto dla odświeżenia Big Grin

[Obrazek: 201902101_qwspswe.jpg]

[Obrazek: 201902101_qwspsww.jpg]

[Obrazek: 201902101_qwspsws.jpg]
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
Miło,że wracasz.Sam czekam na Seasons do 19 póki co gram i w 17(Seasons i mody) i 19.
Pamiętajmy:

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
no i żeś odświezył hihihih.powodzenia

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu