Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bolu siowo v7
Witam, znajdzie się ktoś z dobrym sercem i pomoże dobrać mody na Bolu.siowo v7? Byłbym bardzo wdzięczny ^^

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Witaj polecam Ci usiąść przed kompem na stronce ls-world. Szukać modów samemu co przypadnie do gustu i czytając komentarze, pobierać najlepiej mieć premium wykupione ^^ to ściąganie zajmuje od 5-60 sekund. Pozdrawiam Big Grin

Odpowiedz
chciałbym żeby ktoś mi pomógł dobrać sprzęt na każde z trzech gospodarstw

Odpowiedz
Graj wg. swoich upodobań, oczekiwań. Nie ustalaj rozgrywki narzuconej przez kogoś. Jedynie możesz poprosić o modpack, bo wątpię że ktoś za Ciebie zrobić całą brudną robotę a Ty sobie posiedzisz i pograsz.

Odpowiedz
nie chce żeby ktoś robił modpack za mnie tylko jakieś podpowiedzi jaki sprzęt na dane gospodarstwo, tak żaby pasowało to jakoś

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Pomyśl. Jedno gospodarstwo nastawione na krowy, czyli łąki, kilka pól z kukurydzą (średnia gospodatka na maszyny około 120KM). Kolejna gospodarka z suszarnią do słomy i przerabianiem słomy na gnój (największa, dużo pól na ziarno i słomę) wg. mnie około 230 KM. A trzecia gospodarka najmniejsze pola na ursusy 60tki i bizonika. Tak sobie poszukaj.

Odpowiedz
No i właśnie dużo mi podpowiedziałeś. Jak będę potrzebował jakieś rady to będę mógł liczyć na Twoją pomoc?

Odpowiedz
Pisz tutaj. Ktoś Ci pomoże od tego jest to forum.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu