Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Fps'y spadają jak szalone
Witam

Mam problem z FPS'ami, które doprowadzają mnie do szału.  wleb Angry Jak gram na jakieś mapce (gram na Dolnośląskiej Wsi) to zawsze fpsy są w granicach 10- 15 cudem 20. To chyba wina karty graficznej AMD Radeon. Nagrywam filmy z LS'a. Na laptopie. Jest to Win 10 Lenovo Intel Core i3 (przedtem był Win 8.1). Proszę o szybką pomoc, to zależy też o płynności filmiku (nagrywam Bandicamem) Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Taka tam sobie reklama.
Gdzieś kiedyś słyszałem o tej wspaniałej współpracy Radeona z FS...
Gdy nie bawisz się w jutubera, jest to samo z fps?
"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą" - Otto von Bismarck
[Obrazek: fsscreen_2018_06_05_2ibxsw.png]

Mało danych podałeś, ale zapewne lapek to nie taki za 4000 lub więcej co do gier się nadaje, a tu nie dość że grasz to jeszcze nagrywasz co dodatkowo obciąża podzespoły.

(06-12-2018, 09:15)Ziuta napisał(a): Mało danych podałeś, ale zapewne lapek to nie taki za 4000 lub więcej co do gier się nadaje, a tu nie dość że grasz to jeszcze nagrywasz co dodatkowo obciąża podzespoły.

Proszę o pomoc!! Chcę kontynuować działalność na yt, a na tym mi zależy żeby coś zrobić z tym. Przesyłam log.

https://pastebin.com/L8qfqVJ9

No to tak:

1. Jak widać pseudomodderzy mają w d.pie optymalizację (czego efektem jest log zasyfiony błędami) - na wydajność i ogólnie grywalność najbardziej wpływają przede wszystkim: nieodpowiedni format tekstur (zamiast .dds - np. .png) i/lub złe ich wymiary (powinno być 2 do potęgi n-tej), poważne błędy w skryptach, przypisanie obiektu statycznego jako element animacji, itp, itd. Skoro nie umieją zoptymalizować swoich modów pod kątem ewentualnych błędów to lepiej niech się za to nie zabierają.
Idąc tą drogą - sprawdź czy takie drastyczne spadki wystąpią gdy nie będziesz miał innych modów (oprócz mapy oczywiście). Jeśli nie - ładuj do folderu mods po kilka-kilkanaście modów i jeśli wystąpią spadki - szukaj tego który to wywołuje, i tak dalej.

2. A może jednak grasz z niepodłączonym zasilaczem? To też możliwe, wg mnie w celu oszczędności energii osiągi zainstalowanych w Twoim laptopie komponentów mogą się pogorszyć.
[Obrazek: polskimod_zcieniemf4sna.png]
By Rusheer @2k18

Do wywalenia:
FS17_Beifahrer_Script
FS17_SadzarkaAgrozet
FS17_Snow_Edition
FS17_Akpil_Bulwa_2_v1_0
Fs17_Wladimirec_T25
schwalbe
simsonstar
aaa_UrsusC3603P_Marcin10m19 - to to natychmiastowo
Ursus3031_ - to tak samo
FS17_FARMTRAC_80_4WD - jak wyżej
FS17_Woz - i to
Fiat_126p_ModLandNet - i jeszcze to

Po usunięciu tych modów, usuń zawartość "shader_cache" (tam gdzie folder z modami) i odpal grę i sprawdź płynność. No i następnym razem pobieraj mody z zaufanych stron typu ModHub, a nie takich jak ls-world czy czeskich do tej podobnych...

Taka tam sobie reklama.
Siemka mam sposób na odmulenie. Teraz mam 48- 55 fps. Oto sposób: https://www.youtube.com/watch?v=ngQ5bEwrvhc Niestety jak zrobiłem krok po kroku to zamiast trawy mam zdzibła, a tego raczej nie chcę. Jeszcze spróbuję metody której doradził użytkownik Ziuta.

(06-18-2018, 08:56)ninjafarmer404 napisał(a): Siemka mam sposób na odmulenie. Teraz mam 48- 55 fps. Oto sposób: https://www.youtube.com/watch?v=ngQ5bEwrvhc Niestety jak zrobiłem krok po kroku to zamiast trawy mam zdzibła, a tego raczej nie chcę. Jeszcze spróbuję metody której doradził użytkownik Ziuta.

Matko boska, nigdy nie stosuj się do takich durnych poradników, szczególnie od tego dzieciaka co podałeś link...

(06-18-2018, 14:54)Ziuta napisał(a):
(06-18-2018, 08:56)ninjafarmer404 napisał(a): Siemka mam sposób na odmulenie. Teraz mam 48- 55 fps. Oto sposób: https://www.youtube.com/watch?v=ngQ5bEwrvhc Niestety jak zrobiłem krok po kroku to zamiast trawy mam zdzibła, a tego raczej nie chcę. Jeszcze spróbuję metody której doradził użytkownik Ziuta.

Matko boska, nigdy nie stosuj się do takich durnych poradników, szczególnie od tego dzieciaka co podałeś link...

Spoks. Usunąłem odpowiednie mody  i dostosowałem się do twoich wskazówek. Zrobiłem odwrotnie do tego poradnika i gra śmiga. 

Temat do zamknięcia

Przegląda: 1 gości

Menu