Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

A gdyby tak.. UBISOFT zrobił "Farminga" ? ;)
Wideo powstało na podstawie gry Far Cry 5. Jak widać DUNIA Engine bardzo dobrze sobie radzi w generowaniu terenów rolniczych. Może UBISOFT powinien stworzyć konkurencję dla obecnie królującego FS-a ? Wink

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(06-20-2018, 21:28)Manfi napisał(a): Wideo powstało na podstawie gry Far Cry 5. Jak widać DUNIA Engine bardzo dobrze sobie radzi w generowaniu terenów rolniczych. Może UBISOFT powinien stworzyć konkurencję dla obecnie królującego FS-a ? Wink

Jak dla mnie ta grafika nie pasuje do FS to ma być Farming a nie kolejna gra fabularna

Odpowiedz
Nie każde uniwersum stworzone pod jeden rodzaj gry musi być zamknięte na swój gatunek. Bardziej chodzi mi o możliwości techniczne i graficzne danego silnika. Nie oszukujmy się, ale autorski silnik GIANTS ma dość ograniczone możliwości. Po prostu grafika w serii FS jest bardzo sterylna a obiekty uproszczone. Co prawda można uświadczyć takie rarytasy jak: konewka, doniczka, taczka, kosiarka, czy beczka po paliwie.. nie zmienia to faktu, że przy całokształcie lokacji wypada to dość blado. Tymczasem w produkcji zupełnie nie związanej z tematem mamy trochę brudu, trochę bałaganu, trochę błotka i pęknięte sznurki przy belach słomy. Tego właśnie brakuje mi we Farmingach, po prostu takiego klimatu i lekkiego bałaganu Smile Ja wiem, że są różne mapki do pobrania, ale to nadal nie jest to czego można doświadczyć patrząc na przytoczony wyżej materiał.

Prosty przykład ? Wysiadanie z ciągnika .. we Farmingu podchodzimy i teleportujemy się do środka i na zewnątrz. Tymczasem w takim FC5 postać otwiera drzwi i wysiada. Niby prosta głupia animacja a jednak zauważalna Smile

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu