Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

FS17 - Nerwy.
Moja cierpliwość do tej arcyświetnej produkcji powoli się kończy.  

Ciągłe crashe, ciągłe zacięcia gry, dziwne lagi czyteż ta wspaniała stabilność gry i wspaniała fizyka powodują że dla mnie ta gra jest pod wieloma względami totalnym crapem wywołującym wiele nerwów i zgrzytanie zębów. 

Ot dzisiaj, na zapisie na którym pisze opowiadania po rozegradniu słownie PÓŁTOREJ GODZINY, gra zdecydowała że po prostu się zatnie, przez co cały mój postęp trafił szlag. 

Ta gra jest jedną z najbardziej denerwujących dla mnie gier, zaraz po WoT. 

Od strony technicznej wszystko w tej grze LEŻY, 0 stabilności, nigdy nie wiesz kiedy spotka cię crash, 10 lat minęło i 10 lat minie zanim Giants zrozumie że gra powinna być scalona z Menu a nie tworzyła dwóch oddzielnych programów. 

Jeżeli, w 19-stce będą te same brudy to nigdy nie będę kupować ich nowej odsłony.... 

Czy kogoś też ta gra wnerwia?.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Ta gra jest po prostu okrutna.

7 prób wczytania zapisu, za każdym razem ,,brak odpowiedzi''. Zrobiłem czystke modów, reintall gry, i nadal jest to samo...

KURDE!, jak programista programował tego crapa to aż płakał...

Nie mam cierpliwości do tej gry, coraz mniej z dnia na dzień...

Odpowiedz
I tu przydaje się mod na autosave co 5 min, nie jeden raz tyłek mi uratował :V

Odpowiedz
10 lat grania w tą gre i może tylko z 2 crashe przez mody
Nie wiem czemu pierdzielisz taki szajs.
Masz "crapa" kompa co ledwo ciągnie painta, nawalisz modów że a log wybucha od błędów to i gra zwisa...

Odpowiedz
Po pierwsze podaj log po scrashowaniu gry, po drugie podaj specyfikację sprzętową swojego pc/laptopa... Dla mnie to co piszesz to stek bzdur i tyle, podziękuj pseudomodderom którzy wciskają ci błędy w logu.

Mi gra się crashowała tylko przy ładowaniu mapy której teren miał 64 razy większą powierzchnię niż ten standardowy, nigdy w innym przypadku...
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz
Dziwne rzeczy piszesz. Ja jedyne poważne problemy mialem w LS13, zbyt duża ilość modów była przyczyną tego że czasami kasowało mi save. W LS15 jak i LS17 nie przydarzyło mi się nic podobnego. Modów nigdy nie wrzucam na pałę, po pobraniu najpierw lądują w specjalnym folderze. Raz w tygodniu robię ostateczną selekcje tych pobranych, drobny edit ceny, promienia skrętu, i kąta obrotu kierownicy i zmiana nazwy samego modu na bardziej czytelna. Dzięki czemu mam wszystkie mody ustawione alfabetycznie według marki. Dopiero po takich zabiegach mod ląduje w folderze mods. Potem test nowych modów na specjalnym zapisie i to co misie nie podoba od razu ląduję w koszu. W folderze mods panuje względny porządek, a gra działa stabilnie. Czasem tylko pojawiają sie drobne lagi w okolicach gospodarstwa, ale to już taki urok na wypasionej mapie ze spora ilością sprzętu skupionego na małym obszarze. I to jedyny mój problem. Ale jak sie dba tak sie ma...

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Gram już trochę w FS17 i uwierz mi, że nie uświadczyłem, żadnego problemu o którym piszesz. Może pora zająć się swoim sprzętem na, którym grasz, bo chyba nie jest w najlepszej kondycji. Mam tutaj na myśli OS i stronę sprzętową.

Odpowiedz
Nie oceniaj gry subiektywnie Big Grin
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
Znowu próbuje w to grać, i najgorsza dla mnie to ta stabilność gry. Nie mam już setek modów a tylko kilkanaście jakie zawsze używam, i zawsze podczas gry momentami gra tak niemiłosiernie mieli że masakra. Na każdej mapie, z każdą użytą maszyną..

Ale to jeszcze nic, w połączeniu z wspaniałą fizyką daje to same piruety, utykania się maszyn o byle kijka albo arc sławny bug ,,To pole nie należy do ciebie!''. Farming dla mnie to kwintesencja bugów, błędów i niedorzecznych sytuacji..

Przed chwilą miałem taką dziwną sytuacje. Jadę samochodem 40 km/h prosty odcinek, wtem! gra zdecydowała że powinienem mieć dachowanie.. Nosz kurde....

Odpowiedz
To nie wina gry, nie szafuj tak tymi oskarżeniami Big Grin Sam pobrałem kiedyś jednego golfa, który miał kolizję tak nisko osadzoną, że po wjeździe na krawężnik miałem wycieczkę krajoznawczą z lotu ptaka Big Grin
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz