Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Gospodarzenie na pagórkach ;)
Witam wszystkich czytających!
Mimo zbliżającego się końca "siedemnastki" postanawiam założyć nowy temat, w którym będę przedstawiał Wam screenshoty z mojej gry.
Dodatkowo dopiszę do tego jakąś, raczej słabą ( Big Grin) fabułę.
Gram bez shaderów, bo mimo mocnego sprzętu nie działają mi, próbowałem je wgrywać po kilkanaście razy i nic,
dodatkowo marna obróbka zdjęć, jednak każdy kiedyś zaczynał!
Zaczynajmy!

Niedawno zostałem właścicielem gospodarstwa mojego dziadka, który zrezygnował z pracy na roli z powodu wieku i przeprowadził się do mojego ojca. Wyjechaliśmy stąd wraz z rodziną już 6 lat temu, zostawiliśmy tu tylko dziadków. Teraz wracam tam, gdzie się wychowałem. Będę to gospodarstwo prowadził samotnie. Zapraszam do relacji!

[Obrazek: zetor1unia4wte6n.png]
Wracam do domu, bo orkę przerwał deszcz, a ja z jednym napędem.
Zetor 4320, 49HP z pługiem Unia Grudziądz

[Obrazek: zetor2ursus912metalfa04ibf.png]
I cyk pierwsza praca udokumentowana przez mnie! Ładowanie obornika Zetorem na rozrzutnik MetalFach podpięty do 82-konnego Ursusa 912.
Maszynki będziemy poznawać gdy będą one wykonywać swoją pracę Wink
 Nie wiem co dziadek miał w głowie kupując ten rozrzutnik 3 lata temu, ten kolor według mnie wygląda tragicznie!
[Obrazek: i28dkua.jpg]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Zapowiada się ciekawie Smile ale "miastowe wydziwiać bedo", kolor rozrzutnika się nie podoba Big Grin
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
Robote ma robić, a nie kolorem lśnić Big Grin
Całkiem udany początek. Obróbka wcale nie wyznacza standardów, ja ani jednego swojego screenshota nigdy nie obrabiałem Big Grin
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
Dobre foty mi się podoba obróbka Smile. Co to za mapka?

Odpowiedz
Pierwsze zdjęcie klimatyczne Tongue
@AgroTeamRychnowo na 99% to wschodnia dolina od Rajota

Odpowiedz
[Dzięki za miły odbiór, ja nie miastowy, choć rozrzutnika też nigdy nie miałem w swoim posiadaniu, bo uprawiam tylko pszenicę, jęczmień i rzepak, do tego ziemniaki na mniejszą skalę, no i jeszcze w tym roku zbiorę kukurydzę pierwszy raz w życiu Big Grin Kolega ma rację, mapa to Wschodnia Dolina od Rajota Wink W nawiasie kwadratowym będą dopowiedzenia poza "fabułą".]

[Obrazek: fiat125p19917ac03.jpg]
Trochę z innej beczki, oto zdjęcie Fiata 125p wykonane w '89 roku, samochód miał wtedy zrobione progi, już wtedy nikt go nie używał,
z powodu nowszego Poloneza 1500 "Borewicza"
 teraz stoi sobie ładnie odrestaurowany na podwórku.
Zdjęcie w oryginale było w kolorze, jednak teraz nałożyłem filtry aby nie było widać kiczowatej jakości aparatu Smile
Plan na następne miesiące to sprowadzenie Zetora ojca tutaj, bo on wymienił go na MTZ z 2013r. w okazyjnej cenie, więc trzeba będzie zorganizować transport i przywieźć 7011 na moją gospodarkę, bo tam się nie przyda Wink a co do wydziwiania z kolorem rozrzutnika, dziadek kupował go jako nowy, a miał do wyboru też czerwony, więc....

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Wszystko ładnie będę tu wpadał Big Grin

Ile masz ha ta wgl?
Pamiętajmy:
[Obrazek: LogoRespectForModders100px.jpg]

Odpowiedz
W 89 tym takie blachy? Smile

Odpowiedz
@Małorolny i to jeszcze z flagą UE Big Grin
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
[Nie skapnąłem się z tymi blachami, troszeczkę wpadka Big Grin, jak chodzi o ha w realu to 13]

Wstaję sobie dziś rano, no i idę podczepiać Autosankę.
Tylko gdzie jest Autosanka, piękna, zielona, jeszcze do niej burty sześć lat temu robiliśmy?!
Co się okazuje?
Przyczepa została sprzedana za marne jak na jej stan pieniądze, a dziadek wymienił ją na Przyczepę FarmTech, dużo mniejszą.
Szkoda mi jej, za to została jeszcze stara dwókółka, i to nią wywiozę dziś obornik na polę.
Przynajmniej kiper ma zrobiony, bo pamiętam że nie działał jeszcze przed przeprowadzką.
Zapraszam na fotki Big Grin

[Obrazek: ursus912metalfachrgi4d.png]
Tutaj jeszcze rozrzucanie "dwunastką"

[Obrazek: farmtechedk800dwokolkbfcbq.png]
A tu obie przyczepy, obie dwókółki

[Obrazek: zetor3dwokolkapnexd.png]
Ładowanie gnoju na mniejszą z przyczepek.

[Obrazek: zetor4dwokolkathcaf.png]
Przynajmniej kiper działa Big Grin

A co do ilości ha, na razie 8 swoich i jeszcze 2 hektary pola wujka, które uprawiam ja, 
zboże też sprzedaje ja, idzie na moje konto, a on bierze tylko dotację, ale ciii...
Z powodu przyczepy odkładam marzenie o nowym aucie,
chciałem jakieś Quattro do zabawy w zimie, jednak priorytet to zakup większej przyczepy.
Na razie zwiększe dawkę w Poldku, też wystarczy Big Grin

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu