Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

FS 15
Witam, witam. Cześć siemanko. tym razem gra fsa 15, problem jest w tym gdy wbijam do gierki, to mam taką o grafikę, proszę o pomoc, posiadam najnowszą aktualizacje. Miłego dnia! : https://imgur.com/a/Z1eZCtj (screen z grafiki)

Taka tam sobie reklama.
Oryginalna mapa czy z modów?
Wygląda na brak tekstur dlatego modele białe Tongue

Usuń zawartość folderu shader_cache w Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2015
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

(08-26-2018, 23:57)Szydar napisał(a): Oryginalna mapa czy z modów?
Wygląda na brak tekstur dlatego modele białe Tongue

Oryginalna

(08-27-2018, 08:16)agRush2k napisał(a): Usuń zawartość folderu shader_cache w Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2015
Nic to nie pomaga, dalej to samo

A, jeszcze zapomniałem dopisać że to jest złota edycja Wink

Zaktualizuj grę do najnowszej wersji i to samo zrób że sterownikami od karty graficznej i po tych czynnościach usuń shader_cache i dopiero grę uruchom.

(08-27-2018, 14:16)Ziuta napisał(a): Zaktualizuj grę do najnowszej wersji i to samo zrób że sterownikami od karty graficznej i po tych czynnościach usuń shader_cache i dopiero grę uruchom.

Dalej to samo, wszystko zrobiłem to co mówiłeś i nie pomogło ;/

Taka tam sobie reklama.
Standardowe pytanie. Czy w logu (patrz Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2015) wywala jakieś błędy od shaderów? (Wrzuć całą treść logu na pastebin.com). Jaką masz kartę graficzną (konkretny model) i jak długo? A może ona zaczyna Ci siadać?

(08-27-2018, 19:37)agRush2k napisał(a): Standardowe pytanie. Czy w logu (patrz Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2015) wywala jakieś błędy od shaderów? (Wrzuć całą treść logu na pastebin.com). Jaką masz kartę graficzną (konkretny model) i jak długo? A może ona zaczyna Ci siadać?

Prosił bym o pomoc na priwku, myślę że mi pomożesz :Smile

A po co na priv? Jak tutaj napiszesz to nic ci się nie stanie, reszta jak będzie miała podobny problem to zobaczy ten temat i może pozna rozwiązanie a nie...
Dlatego powinienem był zostawić możliwość odbierania pw na wyłączony...

(08-27-2018, 22:57)agRush2k napisał(a): A po co na priv? Jak tutaj napiszesz to nic ci się nie stanie, reszta jak będzie miała podobny problem to zobaczy ten temat i może pozna rozwiązanie a nie...
Dlatego powinienem był zostawić możliwość odbierania pw na wyłączony...

Okkee, nie ma spawy ziomus, to tak. Karta ATI Radecon HD 4300 Series, a jak w tym folderze usuwam logi, to gdy wejdę do gry jest to samo, a jak wyjdę wszystko powraca, mam opcję zapisz zmiany na zawsze ale to nic nie daje bo powraca i tak

Przegląda: 1 gości

Menu