Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Problem z mapą
Siema. Ostatnio zacząłem testować moją mapę i napotkałem dziwny problem którego nie umiem rozwiązać. Gdy próbuje w jaki kolwiek sposób nawieźć pole , gdy textura ziemi ma się stać zamiast jasnej ciemna , znika cała textura.Czy ktoś z was spotkal sie kiedyś z takim czymś lub wie jak to rozwiązać ? Bardzo mi na tym zależy z uwagi na chęć wydania mapy.
[Obrazek: 5c99e5e3f2b08c743d4eeb7c300c3c8f_orig.jpg]

[Obrazek: 350ffa37c2b9d9619550054a28b2e64b_orig.jpg]

Taka tam sobie reklama.
(09-03-2018, 19:55)Paw3ll napisał(a): Siema. Ostatnio zacząłem testować moją mapę i napotkałem dziwny problem którego nie umiem rozwiązać. Gdy próbuje w jaki kolwiek sposób nawieźć pole , gdy textura ziemi ma się stać zamiast jasnej ciemna , znika cała textura.Czy ktoś z was spotkal sie kiedyś z takim czymś lub wie jak to rozwiązać ? Bardzo mi na tym zależy z uwagi na chęć wydania mapy.
[Obrazek: 5c99e5e3f2b08c743d4eeb7c300c3c8f_orig.jpg]

[Obrazek: 350ffa37c2b9d9619550054a28b2e64b_orig.jpg]
Albo brak odnosnika w pliku i3d mapy albo xml. Albo po prostu taka jest tekstura gnojowki i musisz ja zmienic.  Tak czy inaczej wstaw tutaj log

Oto LOG

GIANTS Engine Runtime 7.0.0 (15417) 64bit (Build Date: Oct 12 2017)
Copyright © 2008-2017, GIANTS Software GmbH (giants-software.com), All Rights Reserved.
Copyright © 2003-2017, Christian Ammann and Stefan Geiger, All Rights Reserved.
Application: FarmingSimulator2017
Main System
CPU: Intel® Core™ i5-7400 CPU @ 3.00GHz
Memory: 8156 MB
Physics System
Version: 5.9.5
Thread(s): 2
Error: CRC64 files check failed 'data/maps/map01.i3d'
.Input System
Keyboard enabled
Mouse enabled
Gamepad/Joystick enabled
Force Feedback disabled
Audio System
Driver: OpenAL
Version: 1.1
Device: Generic Software
Render System
Driver: Direct 3D 11
Card Vendor: NVIDIA Corporation
Renderer: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Version: 24.21.13.9836 (24.6.2018)
Revision: 161
Feature level: DirectX 11 ON
Info: Effective window resolution 1920 x 1080
Started 2 threads for threadpool 'Render threadpool'
Hardware Profile
Level: Custom Very High
View Distance Factor: 1.400000
Shadow Quality: 2.000000 Size: 4096 Filter-Size: 16
Shader Quality: 3
Skip Mipmaps: 0
LOD Distance Factor: 1.400000
Terrain LOD Distance Factor: 2.000000
Terrain Normal Mapping: Yes
Foliage View Distance Factor: 1.600000
Max dynamic foliage View Distance Factor: 1.600000
Foliage Density: 0.550000
Volume Mesh Tessellation Factor: 0.750000
Tyre Tracks Segments Factor: 4.000000
Max. Number of Shadow Lights: 5
Max. Number of Lights: 512
Max. Number of Lights Per Cluster: 32
MSAA: 4
Farming Simulator 17 (Steam)
Version: 1.5.1.0 b1580
Available Languages: en de jp pl cz fr es ru it pt hu nl cs ct br tr ro kr
Language: pl
Time: 2018-09-07 15:48:24
Register configuration 'inputAttacherJoint'
Register configuration 'attacherJoint'
Register configuration 'frontloader'
Register configuration 'motor'
Register configuration 'baseColor'
Register configuration 'wheel'
Register configuration 'rimColor'
Register configuration 'design'
Register configuration 'designColor'
Register configuration 'vehicleType'
Game vehicle types loaded
Load dlc: pdlc_bigBudPack (Version: 1.1.0.0)
Load mod: FS17_challengerMT700EFieldViper (Version: 1.0.0.0)
Load mod: FS17_valtraTSeriesCowEdition (Version: 1.0.0.0)
Load dlc: pdlc_kuhnPack (Version: 1.1.0.0)
Load mod: CzystaMapa_v2 (Version: 1.0)
Warning: Only zip mods are supported in multiplayer. You need to zip the mod CzystaMapa_v2 to use it in multiplayer.
Register vehicle type: pdlc_bigBudPack.subsoiler
Register vehicle type: pdlc_bigBudPack.sowingMachineSprayer_extendedSpeedRotatingParts
Register vehicle type: pdlc_bigBudPack.sowingMachineSprayerTank
Register vehicle type: pdlc_bigBudPack.augerWagon_crawler
Register vehicle type: pdlc_bigBudPack.tractor_articulatedAxis_analogClock
Register vehicle type: pdlc_bigBudPack.sowingMachineSprayer_jigglingParts
Register vehicle type: pdlc_bigBudPack.cultivator_jigglingParts
Register configuration 'wrappingColor'
Register vehicle type: pdlc_kuhnPack.subsoiler
Register vehicle type: pdlc_kuhnPack.sowingMachineCultivator
Register vehicle type: pdlc_kuhnPack.turnOnCultivator
Register vehicle type: pdlc_kuhnPack.windrower_workMode
Register vehicle type: pdlc_kuhnPack.extendedBaleWrapper
Register vehicle type: pdlc_kuhnPack.balerWrapper
Register vehicle type: pdlc_kuhnPack.sowingMachineKuhnTF1500
AdditionalTrigger v1.0.0.2: Script loaded for Fabrikscript
Error: Can't load resource 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/Tartak/FabrikScript.lua'.
Error: Can't load resource 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/StableManureArea.lua'.
AdditionalMapTypes v1.0.0.5: \__ AdditionalMapTypes V1.0.0.5 by Blacksheep - RC-Devil from 10 Dezember 2016 is loading
AdditionalMapTypes v1.0.0.5: \__ AdditionalMapTypes V1.0.0.5 by Blacksheep - RC-Devil from 10 Dezember 2016 was loaded successful
dataS/cameraPath01.i3d (0.10) ms
dataS/cameraPath02.i3d (0.10) ms
dataS/cameraPath03.i3d (0.08) ms
C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/FS17_dynamicSky/sky/dynamic_day_night.i3d (5085.54) ms
data/sky/rain.i3d (649.11) ms
data/sky/hail.i3d (221.20) ms
data/sky/dust.i3d (62.94) ms
Error: Failed to open xml file 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/shaders/alphaTestDisableShader.xml'.
Error: Can't load resource 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/biogaz/szambo/shared/dirt_normal.png'.
Error: Failed to open xml file 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/shaders/emissiveLightsShader.xml'.
Warning (performance): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/biedronka/Dach.dds raw format.
Warning (performance): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/kurnik/krole.png raw format.
Warning (compatibility): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/kurnik/krole.png width or height doesn't equal 2^n.
Warning (compatibility): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/kraweznik/text.png width or height doesn't equal 2^n.
Error: Can't load resource 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/biogaz/szambo/shared/dirt_normal.png'.
Warning (performance): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/garazHedSzot15/WindowsBacklit0015_S.png raw format.
Warning (performance): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/kurnik/deski2.jpg raw format.
Error: Failed to open xml file 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/shaders/buildingShaderUS.xml'.
Warning (performance): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/domy2/okno.jpg raw format.
Warning (performance): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/bruk/kostka1.png raw format.
Warning (performance): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/domy2/parapet.jpg raw format.
Warning (performance): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/domy2/beton.jpg raw format.
Error: Failed to open xml file 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/shaders/numberShader.xml'.
Warning (performance): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/kurnik/siatka.png raw format.
Warning (compatibility): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/kurnik/siatka.png width or height doesn't equal 2^n.
Warning (performance): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/drogi/road1_white.png raw format.
Warning (performance): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/domy2/drzwi.jpg raw format.
Warning (performance): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/domy2/sciana.jpg raw format.
Warning (compatibility): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/domy2/sciana.jpg width or height doesn't equal 2^n.
Error: Failed to open xml file 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/skup_maly/NewGrainComplex/SukupBinPack/particleSystems/particleSystemShader.xml'.
Warning (performance): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/domy2/dach.jpg raw format.
Warning (compatibility): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/domy2/dach.jpg width or height doesn't equal 2^n.
Warning (performance): Texture C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/bruk/kostka.png raw format.
Error: Failed to load distance texture 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/map01/kamish_density.png'.
C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/map01.i3d (448914.77) ms
Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId AnimatedObject_kamien2
Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones07)Warning (physics): Static actor moved (stones07)Warning (physics): Static actor moved (stones07)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (stones05)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Warning (physics): Static actor moved (LOD0)Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId AnimatedObject_krzak341
Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId AnimatedObject_krzak321
Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId AnimatedObject_kamien125
Warning (physics): Static actor moved (stones06)Warning (physics): Static actor moved (stones06)Warning (physics): Static actor moved (stones06)Warning (physics): Static actor moved (stones06)Warning (physics): Static actor moved (stones06)Warning (physics): Static actor moved (stones06)Warning (physics): Static actor moved (stones06)Warning (physics): Static actor moved (stones06)Warning (physics): Static actor moved (stones06)Warning (physics): Static actor moved (stones06)Warning (physics): Static actor moved (stones06)Warning (physics): Static actor moved (stones06)Error: index 'gateAnimRot' not found in AnimatedObject xml 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/animatedObjects.xml'!
Error: Running LUA method 'AnimatedObject.onCreate'.
dataS/scripts/objects/AnimatedObject.lua(287) : attempt to index field 'controls' (a nil value)
Error: index 'wicketAnim' not found in AnimatedObject xml 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/animatedObjects.xml'!
dataS/scripts/objects/AnimatedObject.lua(287) : attempt to index field 'controls' (a nil value)
Error: index 'gateAnimRot' not found in AnimatedObject xml 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/animatedObjects.xml'!
Error: index 'gateAnimRot' not found in AnimatedObject xml 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/animatedObjects.xml'!
Error: index 'wicketAnim' not found in AnimatedObject xml 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/animatedObjects.xml'!
Error: index 'BramaGospo' not found in AnimatedObject xml 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/animatedObjects.xml'!
Warning (physics): Static actor moved (SR00)Warning (physics): Static actor moved (SR00)Warning (physics): Static actor moved (SR00)Warning (physics): Add trigger callback failed, object SR00 is not a physics trigger.
Warning (Script): Entity 'Water' has invalid type in method 'setReflectionMapObjectMasks'.
LUA call stack:
dataS/scripts/environment/Environment.lua (35) : setReflectionMapObjectMasks
Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId AnimatedObject_door1
Error: index out of range
LUA call stack:
dataS/scripts/utils/Utils.lua (11) : printCallstack
dataS/scripts/utils/Utils.lua (65) : checkChildIndex
dataS/scripts/objects/AnimatedObject.lua (129) : indexToObject
dataS/scripts/objects/AnimatedObject.lua (20) : load
Index: 1
LUA call stack:
dataS/scripts/utils/Utils.lua (65) : checkChildIndex
dataS/scripts/objects/AnimatedObject.lua (177) : indexToObject
Index: 0
Warning (physics): Static actor moved (SR00)Warning (physics): Static actor moved (SR00)Warning (physics): Static actor moved (SR00)Warning (physics): Add trigger callback failed, object SR00 is not a physics trigger.
Warning (physics): Static actor moved (VS01)Warning (physics): Static actor moved (VS01)Warning (physics): Static actor moved (VS01)Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId AnimatedObject_Brama_rot_04
Warning (physics): Static actor moved (g2_group)Warning (physics): Static actor moved (g2_group)Warning (physics): Static actor moved (g2_group)Error: index 'braam2' not found in AnimatedObject xml 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/animatedObjects.xml'!
Error: index 'drzwi_9' not found in AnimatedObject xml 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/animatedObjects.xml'!
Warning (physics): Static actor moved (RightD)Warning (physics): Static actor moved (RightD)Warning (physics): Static actor moved (RightD)Warning (physics): Static actor moved (g0)Warning (physics): Static actor moved (g0)Warning (physics): Static actor moved (g0)Warning (physics): Static actor moved (g0)Warning (physics): Static actor moved (g0)Warning (physics): Static actor moved (g0)Warning (physics): Static actor moved (brama)Warning (physics): Static actor moved (brama)Warning (physics): Static actor moved (brama)Warning (physics): Static actor moved (g2_group)Warning (physics): Static actor moved (g2_group)Warning (physics): Static actor moved (g2_group)Error: index 'gateAnimRot' not found in AnimatedObject xml 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/animatedObjects.xml'!
Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId AnimatedObject_Brama_rot_04
Error: index 'bramka' not found in AnimatedObject xml 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/animatedObjects.xml'!
LUA call stack:
dataS/scripts/utils/Utils.lua (56) : checkChildIndex
dataS/scripts/objects/AnimatedObject.lua (129) : indexToObject
Index: 3|0
Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId AnimatedObject_switchableLights11
Error: i3d 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/Tartak/PS/Smoke.i3d' could not be found.
Error: failed to load particle system C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/Tartak/PS/Smoke.i3d
Error: i3d 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/Tartak/PS/SawEmitter.i3d' could not be found.
Error: failed to load particle system C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/Tartak/PS/SawEmitter.i3d
Error: i3d 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/Tartak/PS/SawEmitter.i3d' could not be found.
Error: failed to load particle system C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/Tartak/PS/SawEmitter.i3d
Error: i3d 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/Tartak/PS/WoodChips.i3d' could not be found.
Error: failed to load particle system C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/textures/moje/Tartak/PS/WoodChips.i3d
Warning (Script): Unknown entity id 0 in method 'getAnimClipIndex'.
LUA call stack:
=C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/FabrikScript.lua (615) : getAnimClipIndex
=C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/FabrikScript.lua (98) : finalizePlacement
=C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/FabrikScript.lua (46) : load
dataS/scripts/main.lua (2483) : func
Warning (LUA): 'assignAnimTrackClip': Argument 2 has wrong type. Expected: Int. Actual: Nil
..\..\..\src\base\scripting\lua\LuaScriptSystem.cpp (640): expectedType == Value::VoidType
LUA call stack:
=C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/FabrikScript.lua (616) : assignAnimTrackClip
=C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/FabrikScript.lua (98) : finalizePlacement
=C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/FabrikScript.lua (46) : load
Warning (Script): Unknown entity id 0 in method 'setAnimTrackLoopState'.
LUA call stack:
=C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/FabrikScript.lua (617) : setAnimTrackLoopState
Warning (Script): Unknown entity id 0 in method 'setAnimTrackSpeedScale'.
LUA call stack:
=C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/FabrikScript.lua (618) : setAnimTrackSpeedScale
LUA call stack:
=C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/FabrikScript.lua (615) : getAnimClipIndex
Warning (LUA): 'assignAnimTrackClip': Argument 2 has wrong type. Expected: Int. Actual: Nil
..\..\..\src\base\scripting\lua\LuaScriptSystem.cpp (640): expectedType == Value::VoidType
LUA call stack:
=C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/FabrikScript.lua (616) : assignAnimTrackClip
LUA call stack:
=C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/FabrikScript.lua (617) : setAnimTrackLoopState
LUA call stack:
=C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/FabrikScript.lua (618) : setAnimTrackSpeedScale
FabrikScript v2.1.3: FabrikScript.onCreate(79906) load Fabrik
Error: i3d 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/particleSystems/wasser.i3d' could not be found.
Error: failed to load particle system C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/particleSystems/wasser.i3d
Error: i3d 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/particleSystems/Smoke.i3d' could not be found.
Error: failed to load particle system C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/particleSystems/Smoke.i3d
Error: i3d 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/particleSystems/Smoke.i3d' could not be found.
Error: failed to load particle system C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/particleSystems/Smoke.i3d
Error: i3d 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/particleSystems/Smoke.i3d' could not be found.
Error: failed to load particle system C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/particleSystems/Smoke.i3d
LUA call stack:
LUA call stack:
LUA call stack:
LUA call stack:
FabrikScript v2.1.3: FabrikScript.onCreate(80205) load slow_soja
Error: 'Station' not defined in config file 'data/maps/map01.xml'
Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId Storage_storage1
Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId Storage_storage1
Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId BunkerSilo_silo001
Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId BunkerSilo_silo002
Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId BunkerSilo_silo003
Warning: Texture array layer 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/tipOnGround/oat_diffuse.dds' doesn't match the image properties of the other layers.
Warning: Texture array layer 'C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/tipOnGround/oat_normal.dds' doesn't match the image properties of the other layers.
Enabled withering
Could not add storage 'Storage' to tip trigger
Could not add storage 'Storage' to tip trigger
data/vehicles/steerable/lizard/lizardPickupRodeo.i3d (702.76) ms
dataS2/character/player/player01.i3d (1280.40) ms
Warning (Script): Unknown entity id 0 in method 'isAnimTrackEnabled'.
LUA call stack:
=C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/FabrikScript.lua (1130) : isAnimTrackEnabled
dataS/scripts/network/Server.lua (68) : updateTick
dataS/scripts/BaseMission.lua (1512) : update
dataS/scripts/FSBaseMission.lua (2187) : update
dataS/scripts/missions/mission00.lua (346) : update
dataS/scripts/main.lua (1919) : update
LUA call stack:
=C:/Users/Paweł/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/CzystaMapa_v2/maps/scripts/FabrikScript.lua (1130) : isAnimTrackEnabled
LUA call stack:

Witam . Przed chwilą dowiedziałem się że problem jest poważniejszy... Przy kultywacji oraz orce textura również znika , i nie da sie zaorać roślin. Przy orce która tworzy nowe pole występuje textura orki lecz z wysypanym obornikiem. Chwilę nad tym myślałem i być może problem wywodzi się z edycji pliku cultivator_destinyty.gdm na potrzeby wgrania multi terrain , ale nie wiem , niestety nie znam sie na tym.. Czy ktoś z was wie co może być przyczyną problemu ? Bardzo zależy mi na jego rozwiązaniu gdyż jest to aktualnie jedyna przeszkoda stojąca nad wydaniem mapy.

Najprawdopodobniej coś skopałeś przy dodawaniu, spróbuj wrócić do wcześniejszej wersji (zakładam że robiłeś kopię zapasowa) albo przeżuć swoja mapę na taką która już ma wgrany multi terrain