Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

More realistic- wątpliwości
Znalazłem mody które w opisie mają że są z MR a w grze przy niektórych modach pokazane jest "mod" a przy innych "MR mod", dlatego mam pytanie czy te które mają samo "mod" mają po prostu źle dodane MR i nie działa ono poprawie( czyli mod zachowuje się jakby był bez MR) ?
Pierwszy ciągnik to oryginał,czy "MR" pod nim oznacza że MoreRealistic automatycznie dodaje się do podstawowych pojazdów i maszyn ? 
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
a wiec... moder dodaje kilka funkcji aby mod zachowywał sie realistycznie czyli mr. i wtedy działa mod more realistic..a to jest złożone i trzeba grzebac w plikach xml...moddesc oraz samym i3d filu, Samo wpisanie w moddescu przy nazwie moda np usrus_ mr nic nie wnosi do moda oprócz nazwy....

Odpowiedz
Niektóre mody możesz samemu przerobic na MR podam ci przykład -- Class Xerion v5 mam w MR , Class Lexion 780 v3 ( jak dobrze pamietam ) te i kilka innych co mi pasowały przerobiłem sobie na MR . Wystarczy posiedziec nad kompem poszukać co nie co w google i masz .

Odpowiedz
(09-14-2018, 17:57)Ibrakadabra napisał(a): a wiec...  moder  dodaje  kilka  funkcji  aby  mod  zachowywał  sie  realistycznie  czyli  mr. i  wtedy  działa  mod  more  realistic..a  to jest  złożone  i trzeba  grzebac  w  plikach  xml...moddesc  oraz  samym  i3d filu, Samo  wpisanie  w  moddescu przy  nazwie  moda  np   usrus_ mr  nic  nie  wnosi  do moda oprócz  nazwy....

No to wiem, tylko ja nie przerabiałem żadnych modów, po prostu szukałem w necie m.in. na ls-world i wybierałem mody które miały w opisie MR.
No a np. ten DF z mojego screena ma w opisie MR a w grze pokazuje samo "Mod" 

Dlatego chciałem zapytać czy przy modzie który ma pod spodem dopisek "Mod" zamiast "MR Mod" to to more realistic nie będzie działać ?

Odpowiedz