Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
€uro Truck $imulator II
Co tu tak cicho? Tongue

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
Chyba takiej relacji z ets'a jeszcze na tym forum nie było

Kraków - Katowice - Linköping

Witam. W Piątek ruszyłem z pod bazy na załadunek do Katowic. Dojechałem dosyć szybko, znalazłem firmę, okazało się, że był to kamieniołom. Podszedłem do budki ciecia i powiedziałem po co przyjechałem. Kazał ustawić mi się obok ogrodzenia, i czekać aż ktoś po mnie przyjdzie. Nie trwało to zbyt długo, i po około 30 minutach otwierałem już bok naczepy. Zaczęli mnie ładować metalowymi prętami. Było tego około 18 ton. Po godzinie byłem już z ładunkiem na naczepie. Zamknąłem naczepę i poszedłem po papiery. Wróciłem do Merola, odpaliłem silnik i od razu ruszyłem w dalszą drogę. Po wbiciu się na autostradę, ustawiłem tempomat i włączyłem radyjko, żeby kilometrów szybciej ubywało. Około 16:00 tacho pokazało, że czas na pauzę. Zjechałem na najbliższy parking. Zdrzemnąłem się, wypiłem kawę i ruszyłem dalej. Po drodze nie stało się nic ciekawego. Dojechałem do portu w Gdyni. Do promu miałem jeszcze chwilę czasu, więc ustawiłem się na parkingu i zacząłem czekać. Przypłynął prom. Wjechałem na pokład i poszedłem do swojej kajuty. Pospałem kilka godzin, a potem poszedłem do restauracji, aby się najeść. Zjadłem i popatrzyłem chwilę na morze. Chwilę po tym dostaliśmy sygnał, że możemy udać się do aut, bo już dopływamy. Otworzyły się "wrota", odpaliłem swoją ciężarówkę i po chwili wyjechałem. Ustawiłem nawigacje i kierowałem się w stronę firmy. Tutaj po drodze także nie stało się nic ciekawego. Dojechałem do firmy. Zostałem rozładowany i udałem się na parking.

Odpowiedz