Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

DescVersion
Witam

Da się jakoś sprawdzić jakie descVersion ma LS17 ?

Taka tam sobie reklama.
Dla najnowszej wersji gry to 39.

(09-17-2018, 15:27)Ziuta napisał(a): Dla najnowszej wersji gry to 39.

No ok , ale ja nie zapytalem jakie jest descVersion w najnowszej wersji ls'a 17 tylko jak owe descVersion sprawdzic  Smile

Wchodzisz w Moddesc maszyny/modu i w 2 linijce masz zapisana wersję.

(09-18-2018, 02:20)Szydar napisał(a): Wchodzisz w Moddesc maszyny/modu i w 2 linijce masz zapisana wersję.

Wiesz co to jest czytanie ze zrozumieniem ? 

Nie napisałem jak sprawdzić w modzie descversion tylko jak sprawdzić w LS.
Kolega 2 posty wyzej napisał że aktualna moddesc ver. LS17  to 39 i właśnie do tego dąże w jakim pliku gry mogę to sprawdzić.

Dodam że mam najnowszą wersję LS'a

Nie sprawdzisz tego nigdzie bo dostęp do tych plików gdzie to jest wpisane nie jest możliwy.

Taka tam sobie reklama.
(09-18-2018, 14:15)Ziuta napisał(a): Nie sprawdzisz tego nigdzie bo dostęp do tych plików gdzie to jest wpisane nie jest możliwy.

Pare postów wyżej pisałeś ze jest 39.To skoro dostep jest nie mozliwy to skad niby wiesz jaka jest descVersion LS'a ??

(09-18-2018, 14:51)FresZu44 napisał(a):
(09-18-2018, 14:15)Ziuta napisał(a): Nie sprawdzisz tego nigdzie bo dostęp do tych plików gdzie to jest wpisane nie jest możliwy.

Pare postów wyżej pisałeś ze jest 39.To skoro dostep jest nie mozliwy to skad niby wiesz jaka jest descVersion LS'a ??

Poprzez wytyczne dla modów na ModHub, jest tam wpisane jaka jest wymagana wersja. A wytyczne są aktualizowane co jakiś czas (np. po pojawieniu się nowego patcha). FS17 startował z wersją 30 (pierwszy sampleMod od Giantsa tak miał), z kolejnym patchem wersja jest podnoszona o 1, FS19 wystartuje z wersją 40.