Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GE real terrain
Chce usunąć real terraiz mapy bolusowov7, lecz gdy otwieram plik .i3d to jest tylko czarny ekran i nic na mapie nie mogę edytować. Wersja Giants Editor 6.0.3 , jest ktoś kto rozwiąże ten problem albo usunie mi real terrain?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Kolego realTerrain lub (OEB_realTerrain) musisz wyrzucić z mods a jaka jest przyczyna, Ci też koła od ciągników skaczą góra dół ?

Odpowiedz
Spróbuj odpalić sam GE,potem zakładka File/Open i wybierz plik i3d mapy,którą chcesz odtworzyć.

Odpowiedz
(04-24-2016, 10:28)lolki loki napisał(a): Kolego realTerrain lub (OEB_realTerrain)   musisz wyrzucić z mods a jaka jest przyczyna, Ci też koła od ciągników skaczą góra dół ?

Usunłem z mods i z folderu który był z plikami do mapy, ale real terrain dalej jest, przyczyna to właśnie skakanie ciągników i ciemne tekstury które ponoć mogą być takie przez real terrain.

Odpowiedz
Kolego są trzy rodzaje usuń wszystkie a ze skakaniem ciągników się uporasz też tak miałem Smile

OEB_realTerrain
ZZZ_realTerrain_Hotfix
ZZZ_RealTerrainHotfix

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
(04-24-2016, 11:05)lolki loki napisał(a): Kolego są trzy rodzaje usuń wszystkie a ze skakaniem ciągników się uporasz też tak miałem Smile

OEB_realTerrain
ZZZ_realTerrain_Hotfix
ZZZ_RealTerrainHotfix

Miałem w archiwum innej mapy real terrain, już usunąłem, ale ciemne tekstury ziemi dalej mi zostały, zamieniłem na inne ale dalej są takie, wiesz może jak to zmienić?

Odpowiedz
Kolego był nie dawno na forum poruszany taki problem poszukaj, a wyrzucenie realTerrain pomogło z podskakiwaniem ?

Odpowiedz
(04-24-2016, 11:42)lolki loki napisał(a): Kolego był nie dawno na forum poruszany taki problem poszukaj, a wyrzucenie realTerrain pomogło z podskakiwaniem ?

Pomogło, a całe forum przeszukałem , przejrzałem wszystkie tematy z tym związane, zrobiłem wszystko co pisali i nic nie pomogło.

Odpowiedz