Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

ETS 2 - typy podwozia
Cześć Big Grin Da się zauważyć, że fani Farminga często sięgają również po inne symulacje, w tym, podobnie jak ja, ETS Wink W związku z tym mam parę pytań do graczy bardziej doświadczonych, bądź też po prostu zaznajomionych z tematem ciągników siodłowych Big Grin
Typy podwozia dostępne w okolicach lvl 20, mogą przy odpowiednim silniku i skrzyni biegów wypełnić do końca pasek "Ładunek ciężki" i znacznie poprawić "Możliwość wspinania się", jednak znacznie spada przy tym "Ładunek normalny". Czy te wartości uległyby zmianie po podniesieniu którejś z osi i czy poprawi to również manewrowość, która też przy takich zestawieniach mocno traci na wartości? Bo oczywiście w tych typach z 3, 4 osiami mamy taką możliwość. Czy w spadku wartości "Ładunku normalnego" chodzi o to, że jeżdżenie ze zbyt lekkim ładunkiem będzie po prostu nieekonomicznie, czy napotkamy jakieś inne utrudnienia?
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Żadnych trudności nie napotkasz, no może po za pogorszoną manewrowością.
to że spada ci pasek w ładunku normalnym wynika z tego, że przez większa ilość osi ciągnik jest dłuższy i przez to mniej manewrowy.
Z ekonomicznego punktu widzenia serwis ciągnika 3 czy 4 osiowego jest droższy (przynajmniej w realu) więc dlatego nie jeżdżą one z normalnymi ładunkami.

Odpowiedz
Dzięki wielkie za odpowiedź Wink Powiesz mi jeszcze jak to jest z podnoszeniem tych osi? Warto przy lżejszych ładunkach, czy raczej tylko na pusto?
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu