Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Podstawy
Siema. Gram juz od jakiegos czasu na originalnej grze z dodatkiem patcha tego najnowszego. Mój problem to nie problem a raczej pytanie ?Smile
Potrzebuje si,ę dowiedzieć jakie mody sobie pododawac zeby gra byla bardziej realna itp. Co i jak z tym sesonem itp. Co warto miec w mods itd :Smile Takie podstawowe rzeczy które macie zainstalowane w celu polepszenia jakosci gry Wink
Pozdrawiam Swiru

Taka tam sobie reklama.
myślę ze .....na pewno wybór mapy z odpowiadającym dla Ciebie klimatem...póżniej season mod...no i maszyny ...te które najbardziej odpowiadają Tobie... marka jd-er, nh...to musisz sprecyzować sobie sam... a reszta to już Twoja inwencja ,,,

Nie to mialem na myśli. Wink nie mody nie mapy... te ulepszenia jakies mod realistic cos takiego jak byscie mogli mi to z linkiem zaproponowac Smile

Jak chcesz mieć gre bardziej realną, to musisz mieć 2/4 podstawowe moim zdaniem mody
Seasons, MoreRealistic + Gameplay. Możesz też sobie dodać mod na manualne podczepianie i do tego ciągniki z "Dynamic hoses"
A reszta to już we własnym zakresie

(10-09-2018, 17:34)tommi628 napisał(a): Nie to mialem na myśli. Wink nie mody nie mapy... te ulepszenia jakies mod realistic cos takiego jak byscie mogli mi to z linkiem zaproponowac Smile

Link nie da rady, "Regulamin"

no i własnie o taką odpowiedz mi chodziło Wink Dzieęki wielkie

Przegląda: 1 gości

Menu