Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Ankieta: Jaki kształt pól
Ankieta jest zamknięta.
Nieregularne
38.46%
5 38.46%
Prostokąty
61.54%
8 61.54%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Kształt pól
Siemanko,

Jak w temacie, jakie kształty pól wolicie, nieregularne czy prostokąty  ?
Zapraszam do odpowiedzi w ankiecie i dyskusji.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Jeżeli gram sam to prostokątne, a gdy z ekipa to wiadomo ze  nie regularne. Więcej zabawy i realizmu Wink  

Ps. popraw literówkę w ankiecie "rególarne"
Szydar napisał 10-28-2018, 17:11:
Juz poprawione Tongue

Odpowiedz
Ja osobiście wolę prostokąty, choćby z tego względu że w moich okolicach 90% pól ma taki kształt. Nie muszą być regularne - mogą być lekko zdeformowane, ale na pewno nie jakieś serduszka czy esy-floresy jakie spotykałem na niektórych mapach. No i bez "ogonków " między drzewami, w które ciągnikiem trudno wjechać, a co dopiero zmieścić tam siewnik czy kombajn. Poza tym gram solo, więc na takich polach pracownik mniej świruje, a w grze solowej bez pracownika jak bez ręki... Smile

Odpowiedz
wolę osobiscie  zdecydowanie  o różnym   kształcie , co  urealnia  grę,  a  pomocnik ; al vehicle extesion i pracuje ,,prawie,,bez  zastrzeżeń Big Grin a poprawna pisownia ,, nieregularne,,

Odpowiedz
(10-28-2018, 16:51)Ibrakadabra napisał(a): wolę osobiscie  zdecydowanie  o różnym   kształcie , co  urealnia  grę,  a  pomocnik ; al vehicle extesion i pracuje ,,prawie,,bez  zastrzeżeń Big Grin a poprawna  pisownia ,, nieregularne,,

"Prawie" czyni różnicę  Tongue  . Ten modzik jest fajny przy zastosowaniu go w kombajnie, ale przy orce czy rozsiewaniu nawozu nieźle potrafi namieszać. Przy takich pracach wolę jednak pracownika standardowego, a przy polu w kształcie esa-floresa...  Przerażony Przerażony Przerażony

Odpowiedz
Dla mnie obydwa rodzaje są fajne , ale że mieszkam w woj. lubelskim więc wolę bardziej prostokątne Tongue
[Obrazek: rsm161%201.jpg]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(10-28-2018, 17:48)Ahulneb napisał(a): Dla mnie obydwa rodzaje są fajne , ale że mieszkam w woj. lubelskim więc wolę bardziej prostokątne Tongue

Witaj w tym województwie Big Grin Prostokąty lepsze, moim zdaniem w większości "Polski" są pola prostokątne. A najlepsze pola to te z górkami Troll
[Obrazek: 6f164a10e5188.png]

Odpowiedz
Takie jak większość na Wschodniej, czyli pagórkowate i o regularnym, podłużnym kształcie. Mieszkam na Podkarpaciu, tu są tylko takie pola.
[Obrazek: zetor1unia42jjej2.png]

Odpowiedz
Ja tam wole pola nieregularne. A kwestie pracownika załatwia courseplay.

Odpowiedz
Prostokątne, dłuuuuugie i w miarę płaskie pola, jedno przy drugim, zakończone np. otoczoną bujnymi drzewami, wąską dróżką polną... Pola takie, że puszczając ciągnik z plugiem na jednym końcu, pół godziny jechali byśmy do drugiego.... Do tego wystające spośród łanów zbóż i innych upraw linie słupów energetycznych ciągnące się na ukos całej takiej doliny... Jak mi brakuje w farmingu map w takim klimacie Sad

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu