Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Silos na Kukurydze
Witam, po usunięciu oryginalnego silosu na mapie the west coast i dodaniu 2 silosów z innej mapy na jednym z nich dzieje sie coś takiego. [Obrazek: d9f6cb6c8d27e.png.html]
w ga nie mogę nic znaleźć  owym miejscu, na nowym save jest to samo.

https://zapodaj.net/d9f6cb6c8d27e.png.html link do zdjecia

Taka tam sobie reklama.
z foty widac że jest cos nie tak z trigerem od silosu..czy to jest jeden silos czy dwa jeden obok siebie?...jesli tak to trigery sa zbyt wąsko ustawione za daleko od krawędzi boków ... ale mogę się pomylić

Ten silos jest duplikatem silosa 1 który stoi prawej stronie. Odsuniecie silosa w lewą stronę zmienia położenie tego pustego miejsca bardziej do środka. Wiec triger raczej odpada bo nic w nim nie ruszałem a silosy były przeniesione z innej mapy gdzie działały poprawnie. Wydaje mi się że jest to ,,pozostałość'' po starym silosie której w żaden sposób nie mogę wykryć ze względu na to że jestem totalnym laikiem w tym temacie. SIlos był usuwany klawiszem delete wydaje mi się że w dokładny sposób ale to są tylko moje domysły. Bynajmniej kolizja oraz triger starego silosu została usunięta.

jesli robisz duplikat to podpisz go silo2 może wtedy nie będzie błędu...nie moze miec tej samej nazwy \

Każdy z silosów ma inną nazwę, próbowałem również opcji z innym silosem ale błąd dalej jest ten sam, a żadnego tipcol'a czy triggera w tym miejscu nie ma.

Doszedłem do wniosku że jest to pozostały po starym silosie tipcol, tyle że został on usunięty lecz jakby dalej gra go czyta, może ktoś wie jak usunąć ten problem

Taka tam sobie reklama.
Temat do zamknięcia....

Przegląda: 1 gości

Menu