Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Shader Model
Witam, po zainstalowaniu gry wystąpił u mnie taki komunikat "Błąd inicjalizacji systemu 3D. Wymagany jest Shader Model 3.0. Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej."? Wie ktoś jak to naprawić skoro mam najnowsze sterowniki a wcześniejsze gry mi działały z Shaderem Modelem 3.0 normalnie.. Nie wiem

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(11-20-2018, 20:23)Kuba Stelmach napisał(a): Witam, po zainstalowaniu gry wystąpił u mnie taki komunikat "Błąd inicjalizacji systemu 3D. Wymagany jest Shader Model 3.0. Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej."? Wie ktoś jak to naprawić skoro mam najnowsze sterowniki a wcześniejsze gry mi działały z Shaderem Modelem 3.0 normalnie
Podaj specyfiakcje komputera dokładną

Odpowiedz
taki samm blad mam a karte graficzna mam gtx 970

Odpowiedz
(11-21-2018, 15:13)Local napisał(a): taki samm blad mam a karte graficzna mam gtx 970

Jakie sterowniki masz?

Odpowiedz
Aktualizacja sterownikow + aktualizacja directXa powinny zalatwic sprawe.

Odpowiedz
wlasnie to nie pomaga

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
masz directa 10 a czeba miec 11 ale da sie kompa oszukać ogladnij ten poradnik mi pomoglo mialem to samo https://www.youtube.com/watch?v=w-qsPyZfAJw tylko wybierz gre fs 19

Odpowiedz
(11-23-2018, 19:15)yamaha napisał(a): masz directa 10 a czeba miec 11 ale da sie kompa oszukać ogladnij ten poradnik mi pomoglo mialem to samo https://www.youtube.com/watch?v=w-qsPyZfAJw tylko wybierz gre fs 19

Nic nie pomaga, dalej ten sam problem.

Odpowiedz
mi pomoglo zrob tak jak na filmie

Odpowiedz
Mam ten sam problem. Aktualizacja karty dedykowanej i zintegrowanej nic nie pomogła. Po uruchomieniu dxdiag okazuje się, że posiadam DirectX 12. Wszelakie próby opisane w internecie nie przynoszą zamierzonego efektu.

Odpowiedz