Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Zgłaszajcie błędy z FS19
Proszę o zgłaszanie w tym temacie wszystkich błędów i bugów jakie znajdziecie w grze, opisujcie błąd, najlepiej opiszcie też konkretny przykład kiedy on występuje, albo jak do niego doprowadzić. Mile widziane screeny ukazujące błędy. 
Spis znalezionych błędów zostanie przekazany twórcą gry tak żeby jak najszybciej zostały poprawione.

W momencie jak będą się ukazywać nowe błędy, będę je dopisywał w pierwszym poście żeby nie dublować. 

1. Słabo dopasowany plane w siewniku Vaderstadt Rapid A600S
2. Brak możliwości napełniania siewników własnym ziarnem za pomocą łyżki
3. Niedziałająca przeglądarka serwerów
4. "Rozsypany" kombajn do bawełny https://abload.de/img/fsscreen_2018_11_21_1ate48.png
5. Dublujące się postacie w multiplayer
6. Opryskiwacz Hardi mega 2200, samoczynne podnoszenie się ramion w złożonym i odczepionym opryskiwaczu 
7. Problem z kombajnem new holland tx32. Podczas cofania dziwnie szarpie (przez chwile utrzymuje max prędkość cofania , póżniej zmniejsza ją o kilka kmh zeby pozniej znowu wrócić do max predkosci cofania i tak w kółko) , w innych maszynach to nie występuje.
8. nie działa stopniowanie w pedałach do kierownicy i sprzężenie zwrotne,
9. nie można uruchomić karchera do mycia maszyn,
10. dosyć często dochodzi do zmiany jasności w grze, 
11. nie we wszystkich maszynach można oddalić kamere
12. Problem z bugującymi się paletami jajek u kur
13. nie zawsze daiałający gas Station trigger (od paliwa) (przy kombajnie np. czasami trzeba odczepić heder żeby tankować)
14. Spadki FPS przez kurz kombajnowy, ale tylko z perspektywy pierwszej osoby z kombajnu, gdy patrzy się na kurz z innej maszyny, jest w porządku.
15. Błędy l10n w wyborze uzupełniania obornika przez pracownika (gdy posiada się pastwisko dla krów)
16. Kilkakrotnie natknąłem się na problem polegający na braku możliwości postawienia budynku z niewiadomego powodu, po resecie gry problem znikał
17. Ja zauważyłem że przy ustawionym skalowaniu rozdzielczości na 200% gra delikatnie przycina. Na pewno to nie jest wina PC bo sprawdzałem programem MSI Afterburner i zużycie podzespołów komputera było bardzo niskie. Podczas tych przycięć FPSy nie spadają więc nie wiem co to może być ? To skalowanie to dodali w aktualizacji (1.1.0.0) tak by wynikało z tej listy poprawek.
18. Nie zapisująca się czułość myszy w ustawieniach gry.
19. Bug z ciągła animacją wysypywania ziarna z rury w kombajnie rostselmash https://abload.de/img/fsscreen_2018_11_22_16ei7b.png wydaje mi się że powstaje w momencie szybkiego złożenia rury zaraz po zakończeniu wysypywania, ale nie zakończeniu animacji, problem znika po ponownym rozłożeniu i złożeniu rury.
20. W Case IH 7210 PRO siedzi się krzywo na fotelu kamera jest przestawiona w prawo a siedzenie w lewo21. W Ropa Panther 2 po obejrzeniu się czy to w lewo czy to w prawo w pewnym momęcie kamera przechodzi zagłówek od siedzenia
22. W każdej maszynie samojezdnej w lusterkach nie odbijają się światła (ani pozycyjne, ani robocze, ani od innego pojazdu nic...) dodatkowo w lusterkach widać tak jakby mgłę, w nocy to widać jak w dzień
23. Joskin Drakkar 8600, w przypadku wysypywania ziarna przez zsyp, animacje są zbyt krótkie, nie dosięgają do ziemi.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(11-22-2018, 03:42)Admin napisał(a): Proszę o zgłaszanie w tym temacie wszystkich błędów i bugów jakie znajdziecie w grze, opisujcie błąd, najlepiej opiszcie też konkretny przykład kiedy on występuje, albo jak do niego doprowadzić. Mile widziane screeny ukazujące błędy. 
Spis znalezionych błędów zostanie przekazany twórcą gry tak żeby jak najszybciej zostały poprawione.

W momencie jak będą się ukazywać nowe błędy, będę je dopisywał w pierwszym poście żeby nie dublować. 

4. "Rozsypany" kombajn do bawełny https://abload.de/img/fsscreen_2018_11_21_1ate48.png
Jest problem z kombajnem new holland tx32. Podczas cofania dziwnie szarpie (przez chwile utrzymuje max prędkość cofania , póżniej zmniejsza ją o kilka kmh zeby pozniej znowu wrócić do max predkosci cofania i tak w kółko) , w innych maszynach to nie występuje

Odpowiedz
(11-22-2018, 03:42)Admin napisał(a): Proszę o zgłaszanie w tym temacie wszystkich błędów i bugów jakie znajdziecie w grze, opisujcie błąd, najlepiej opiszcie też konkretny przykład kiedy on występuje, albo jak do niego doprowadzić. Mile widziane screeny ukazujące błędy. 

- nie działa stopniowanie w pedałach do kierownicy i sprzężenie zwrotne,
- nie można uruchomić karchera do mycia maszyn,
- dosyć często dochodzi do zmiany jasności w grze,
- nie we wszystkich maszynach można oddalić kamere

Odpowiedz

- Problem z bugującymi się paletami jajek u kur

Odpowiedz
nie zawsze daiałający gas Station trigger (od paliwa)

Odpowiedz
-Spadki FPS przez kurz kombajnowy, ale tylko z perspektywy pierwszej osoby z kombajnu, gdy patrzy się na kurz z innej maszyny, jest w porządku.
-Błędy l10n w wyborze uzupełniania obornika przez pracownika (gdy posiada się pastwisko dla krów)
-Kilkakrotnie natknąłem się na problem polegający na braku możliwości postawienia budynku z niewiadomego powodu, po resecie gry problem znikał
"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą" - Otto von Bismarck
[Obrazek: fsscreen_2018_06_05_2ibxsw.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Ja zauważyłem że przy ustawionym skalowaniu rozdzielczości na 200% gra delikatnie przycina. Na pewno to nie jest wina PC bo sprawdzałem programem MSI Afterburner i zużycie podzespołów komputera było bardzo niskie. Podczas tych przycięć FPSy nie spadają więc nie wiem co to może być ? To skalowanie to dodali w aktualizacji (1.1.0.0) tak by wynikało z tej listy poprawek.

Odpowiedz

Nie zapisująca się czułość myszy w ustawieniach gry.

Odpowiedz
-W Case IH 7210 PRO siedzi się krzywo na fotelu kamera jest przestawiona w prawo a siedzenie w lewo
-W Ropa Panther 2 po obejrzeniu się czy to w lewo czy to w prawo w pewnym momęcie kamera przechodzi zagłówek od siedzenia
-W każdej maszynie samojezdnej w lusterkach nie odbijają się światła (ani pozycyjne, ani robocze, ani od innego pojazdu nic...) dodatkowo w lusterkach widać tak jakby mgłę, w nocy to widać jak w dzień
-Dodatkowo noc... (nic więcej nie piszę)

I właśnie tak jak @user12 pisze spadki FPS
[Obrazek: 6f164a10e5188.png]

Odpowiedz
-Samo-opuszczanie się końcówki dołączonej do ładowacza czołowego
-Dziwne, gwałtowne ruszanie i cofanie w pojazdach
-Moim zdaniem nie wszystkie kontrolki zapalają się w niektórych maszynach
-Zbyt nisko ustawiona kamera w paru ciągnikach
-Dziwna współpraca z TrackIr 5 (obrót kamery do tyłu powoduje niemile widziane skręcenie kamery w bok)
-Migający interfejs i okienka pomocnicze podczas gry
To tak na szybko, błędy znalezione na tą chwilę

Odpowiedz