Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Zgłaszajcie błędy z FS19
-Bizon przy wysypywaniu zboża z górki lub pod zaczyna się powoli toczyć
[Obrazek: 8fbeef81e9cb7.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
- dziwne zmiany jasności i kontrastu w grze
- pracownik w kombajnie nie rusza po wysypaniu zboża na przyczepę - trzeba odjechać ciągnikiem aby ruszył
- takie same worki/bigbagi maja inną pojemność w zależności od materiału. Dlaczego taki sam worek pomieści 1 000l nasion, a nawozu już 2 000l?
Farming Simulator 19
Xbox One X

Odpowiedz
dziwne zmiany jasności i kontrastu w grze jest celowym i zaleznie od obrotu kamery gdy patrzymy w kierunku słonca i gdy sie odwracamy powstaje strefa cienia ...czy to bug raczej nie ale moge się mylić...

Odpowiedz
- Zauważyłem, że gdy macie podczepioną np. naczepę do ciężarówki a kamera ustawiona jest z góry to przez teksturę przyczepy przenikają światła. Najlepiej jest to widoczne przy kierunkowskazach lub awaryjnych. 

- Mając zestaw składający się z ciężarówki i naczepy, bardzo łatwo można zawisnąć. Na nierównościach koła potrafią wisieć w powietrzu, tak jakby zawieszenie nie wyrównywało niewielkiej różnicy poziomów.

- Fizyka też płata figle, przy niewielkiej kolizji ze znakiem drogowym odrzuciło mi pojazd na jakieś 2-3 m w bok, tak że prawie przewrócił się na bok.

Odpowiedz
(11-23-2018, 10:27)Ibrakadabra napisał(a): dziwne zmiany jasności i kontrastu w grze   jest  celowym  i zaleznie  od obrotu kamery  gdy patrzymy  w kierunku  słonca  i  gdy  sie odwracamy  powstaje  strefa  cienia  ...czy  to bug   raczej nie  ale  moge  się mylić...

Zgłosiłem to i zakwalifikowali to jako błąd gry o którym wiedzą i będą to naprawiać. Bardzo dziwnie to działa w grze, bo gdy patrzę na oddalone pole to tam jest bardzo slonecznie, gdy już tam dojadę to nagle okazuje się że tego "słońca" tam nie ma. Trochę z tym przesadzili
Farming Simulator 19
Xbox One X

Odpowiedz
(11-23-2018, 11:03)CryKillerPL napisał(a):
(11-23-2018, 10:27)Ibrakadabra napisał(a): dziwne zmiany jasności i kontrastu w grze   jest  celowym  i zaleznie  od obrotu kamery  gdy patrzymy  w kierunku  słonca  i  gdy  sie odwracamy  powstaje  strefa  cienia  ...czy  to bug   raczej nie  ale  moge  się mylić...

Zgłosiłem to i zakwalifikowali to jako błąd gry o którym wiedzą i będą to naprawiać. Bardzo dziwnie to działa w grze, bo gdy patrzę na oddalone pole to tam jest bardzo slonecznie, gdy już tam dojadę to nagle okazuje się że tego "słońca" tam nie ma. Trochę z tym przesadzili

a to jednak bug  no dzięki Big Grin

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Zauważyłem, że gdy pracownik kończy pracę na polu (kombajn), a my jesteśmy trochę dalej od niego to animacja sieczkarni potrafi się zaciąć. Trzeba wejść do kombajnu aby animacja zniknęła.
Farming Simulator 19
Xbox One X

Odpowiedz
kolejnym takim dosc znaczącym jest brak w odgłosach traktorów dzwieku compresor air co by urealniło bardziej odgłosy przy pracującym kompresorze lub uzywania hamulca

Odpowiedz
-Pozbierałem szuflą odpadki przy korycie krów, przy próbie ich wsypania do koryta dzieje się rzecz następująca: z szufli ubywa tylko 1l TMRu, poziom wypełnienia "Kiszonka, Siano" wzrasta do maximum, i pojawia się komunikat "Nie możesz tego tutaj wysypać". Dodam, że używam tylko siana i trawy, bez TMR.
-Nie wiem czy to normalne, ale przy siewie na pewnym polu rzepaku zużyłem zaledwie 250l materiału siewnego, a siejąc na tym samym polu jęczmień zużyłem około 800l materiału.
-Nader często zdarzają się takie sytuacje:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
(Chodzi o nadmierne łapanie kolizji przez ruch uliczny AI)
-Przy aktywnej komendzie FlightAndNoHUD, aktywując ukrycie HUD (przycisk O) log wywala taki błąd:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
-Raz na jakiś czas pies chodzący wokół budy całkiem znika
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
U mnie przy podłączonej kierownicy logitech formula force EX lub inna w moim przypadku Tracer Zonda Gra sie zawiesza w losowych momentach typu podczepianie siewnika lub wsiadanie do pojazdu

Odpowiedz