Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Zgłaszajcie błędy z FS19
(12-08-2018, 15:50)Ziuta napisał(a):
(12-07-2018, 17:14)Taktyk POLSKA napisał(a): Problem z pokosem słomy. Jadąc kombajnem obojętnie jakimś często jest tak ze słomy z tyłu nie wywala tylko pózniej po jakimś czasie wywala taka wielka kupę słomy.

tu jest to pokazane:
http://pokazywarka.pl/g7pv5i/

To oznacza źle zrobioną maskę kolizji terenu, ktoś kto przerabiał mapę nie poprawił tego i zapewne w bazowej mapie w tym miejscu szła droga lub coś innego gdzie nie powinno się wysypywać upraw i tak zostało.
 A wiesz może jak to naprawić. To jest amerykańska mapa i tutaj według minimapy idzie jakieś jezioro. Wiesz może jak zrobić by na całej mapie można było wysypywać gdzie się chce ? Ostatnio mapę robiłem w ls 13 i takich problemów nie miałem więc nie mam kompletnie pojęcia jak to zrobić.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Kiedy pracownik w kombajnie napełni zbiornik, zatrzymuje się, ale już nie potrafi sam ruszyć kiedy przesypie się ziarno na przyczepę. Trzeba pracownika wyłączyć w kombajnie i potem go włączyć.

Odpowiedz
(12-09-2018, 16:05)shark666 napisał(a): Kiedy pracownik w kombajnie napełni zbiornik, zatrzymuje się, ale już nie potrafi sam ruszyć kiedy przesypie się ziarno na przyczepę. Trzeba pracownika wyłączyć w kombajnie i potem go włączyć.

w patchu 1.2 poprawiono to

Odpowiedz
Po najnowszym patchu nadal:
1. Ciągniki i kombajny same się myją po wjechaniu na teren gospodarstwa lub po pojeżdżeniu chwile po trawie.
2. Talerzówka Amazone Catros 6002-2 nie brudzi się
3. Pług Agro Masz POH 5 nie brudzi się (w miarę pokazywania się podobnej przypadłości w innych maszynach zgłaszajcie również)
4. Zbieracz do bel Fliegl Schmetterling ma buga w postaci tworzenia sobie wokół siebie jakiejś niewidzialnej ściany, nie można ujechać traktorem póki się go nie odłączy, po zabraniu i postawieniu gdziekolwiek bel, po odjechaniu kawałek bele lecą za traktorem, i zatrzymują się wraz z nim...
5. Rozsiewacz Kuhn Axis 40.2, oficjalny mod, nie można z niego wyładować towaru. Nawet na środku pola pokazuje brak dostępnego miejsca.
6. Okropnie wkurzające wzrosty obrotów ciągników i kombajnów, rozumiem górki dołki no ale kombajn na pełnej ku*wie rpm podczas zbioru nagle zmniejsza sobie obroty bo jedzie troszeczkę z górki... Ciągniki podczas prac w glebie to samo... Irytujące.
7. Brak jakiegokolwiek sporego zbiornika w który można wlać nawóz płynny, jakaś beczka chociażby 10000L by pomogła. Albo nie wiem że jest.
8. W hederze Bizona brak rozdzielacza łanu.
To tak zaobserwowane po 3 dniach grania.

Odpowiedz
Wersja 1.2.0 BETA
-Zbugowana rura HEM 583 Z: Wydaje dźwięki jakby cały czas była w ruchu, mimo że stoi nad przyczepą.
-Po wczytaniu save wszystkie maszyny i narzędzia są czyste (jak po umyciu myjką)
Edit:
Dokładam kolejne: AI pracownika leży i kwiczy.
-Zawracanie na środku pola
-Zawracanie na końcu pola i dojazd do środka pola, aby zacząć pracę
-Cofanie pół pola żeby zawrócić i cofać do krawędzi by zacząć kolejny fragment pola
-"Łapanie" pola graniczącego z tym, na którym pracuje pracownik tj. mamy pole A i B, oddziela je pas trawy szerokości ciągnika. Pracownik robi ostatni fragment A i jedzie do końca B i zaczyna pracować na B np. niszcząc zboże które jest tam gotowe do zbioru lub zaczynając ponowny zasiew.
-Po zakończeniu pracy na polu, pracownik zamiast zatrzymać się za polem, to jedzie sobie w siną dal.

Odpowiedz