Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Zablokowane FPS-y
Wie ktoś może jak odblokować FPS-y?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
My Games/ farming simulator 2019/ mods/ game.xml, szukasz napisu <controls>false</controls> i zmieniasz na true i powinny ci się na chyba f2 włączyć Wink

Odpowiedz
Sprawdzałem, to już wcześniej. F2 jest akurat od licznika FPS a F3 od zdjemowania locka. Problem w tym, że to nic nie daje. 
Słyszałem gdzieś, że silnik GIANTS ma odgórnie nałożoną blokadę na 60 FPS-ów. Dodanie komendy "-disableFramerateLimiter", też nic nie daje.
A jak to wygląda na monitorach 144 Hz ?

Odpowiedz
u mnie pod F3 normalnie odblokowuje powyżej 60,a spróbuj komendą np framerateLimitFPS 100 i oczywiście najpierw komenda enableframerateLimit

Odpowiedz
A wyłączyłeś synchronizację pionową w opcjach?

Odpowiedz
Ja jak mam wyłączoną synchronizacje pionową to podczas grania na monitorze widać takie dziwne poziome psy podczas poruszania obrazem. Jak jest włączona to jest ok tylko w grze czasem pojawiają się takie delikatne przycinki w zależności od ustawienia kamery za pojazdem. Wszystko ustawione w grafice na max, PC jest mocny do grania i o co tu może chodzić ?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(11-24-2018, 19:59)marcin21014 napisał(a): u mnie pod F3 normalnie odblokowuje powyżej 60,a spróbuj komendą np framerateLimitFPS 100 i oczywiście najpierw komenda enableframerateLimit

Ok spróbuję tego patentu. Dzięki!

(11-24-2018, 20:15)lsj napisał(a): A wyłączyłeś synchronizację pionową w opcjach?

Tak oczywiście, że wyłączylem.

@Farmer77
Mam dokładnie to samo co Ty. Pojawia się tearing i rwanie obrazu. Jak włączę synchro to wszystko chodzi płynnie. Czasami coś tam chrupnie, ale to np. w bizonie jak się kurzy. Chciałbym po prostu zobaczyć jak by się gra zachowywała przy braku blokady FPS-ów.

Odpowiedz
Mając monitor 144Hz, komenda -disableFramerateLimiter daje płynność Smile

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu