Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Może się uda...
Siemka. Od ls 2013 nie bawiłem się w jakiekolwiek mody i powoli próbuję wrócić. 
Nie będę się rozpisywał. Jak ktoś chce coś wiedzieć to śmiało pytać  Tongue

[Obrazek: fsscreen_2018_11_26_03ddvj.png]
[Obrazek: fsscreen_2018_11_26_0rjiqi.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
no witaj Big Grin  i smiało  zapytam   o poprzedni nick  jeśli  takowy był? Nie wiem miło  że  wracają  ludzie  z poprzedniej  ekipy Zaciera

Odpowiedz
A czy to jest ważne.. Zostawię to dla Siebie  Big Grin

No i Agregat ścierniskowy został już jest wpełni gotowy, bez żadnych błędów. Wszystkie funkcje działają łącznie z brudzeniem się oraz niszczeniem. Także sądzę, że coś jeszcze pamiętam   Big Grin 

Wstawiam na szybko. 
[Obrazek: beztytuukkd17.png]

Odpowiedz
W końcu jakieś porządne modyfikacje się szykują. Smile Jakaś kolejna modyfikacja w planach.?
[Obrazek: cooltext1734788032524m6oa6.png]

Odpowiedz
Sam na razie nie mam w planach od siebie nic robić. W fs 13 było pełno bardzo dobrze wymodelowanych maszyn. Myślę, że po poprawieniu tekstur nie będzie problemów z ich grywalnością. Na razie na takich modyfikacjach się skupię, które zaginęły w kolejnych odsłonach. Chętnie posłucham za czym najbardziej tęsknicie z tamtych odsłon Big Grin

Odpowiedz
Wszystko od ręcznych wykopków, jak ja za tym tęsknię... Big Grin
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
A to dzisiejsze kilka godzin. Beczkowóz ukończony w ok. 60%  Smile

[Obrazek: fsscreen_2018_11_28_0facq0.png]

Odpowiedz
Ja najbardziej tęsknię za bizonem z 13 który miał bardzo bogaty skrypt np kiedy dodawalo się gazu to motowudls ślimak kosa zaczęła się szybciej kręcić, przy dodawaniu gazu był dym. Było wszystko ruchome i wszystko wlaczalo się oddzielnie. To był najlepszy bizon w historii FS . Prawdopodobnie nikt takiego nie zrobi ale może?

Odpowiedz
nie wiem jak wy ale te klekoty typu bizon/ursus to dobre były ale w 13. Kto dziś chce tym robić? tylko jakiś pie.. fanatyk bo pizga w tych kabinach jak nie wiem co, po całym dniu na bizonie czarny jak murzyn :d A o to w tym nie chodzi...chyba. Bynajmniej Ja bym nie chciał takim kosztem zarabiać Wink Oczywiście nowe maszyny uni czy coś okej, seria większych ursusów w dobrym stanie mogła by być ale te rozklekotane na sile 60 czy bizony to o kant dupy aa tfu

Odpowiedz
(11-28-2018, 20:30)D1zZyY napisał(a): nie wiem jak wy ale te klekoty typu bizon/ursus to dobre były ale w 13.  Kto dziś chce tym robić? tylko jakiś pie.. fanatyk bo pizga w tych kabinach jak nie wiem co, po całym dniu na bizonie czarny jak murzyn :d A o to w tym nie chodzi...chyba. Bynajmniej Ja bym nie chciał takim kosztem zarabiać Wink Oczywiście nowe maszyny uni czy coś okej, seria większych ursusów w dobrym stanie mogła by być ale te rozklekotane na sile 60 czy bizony to o kant dupy aa tfu

Stary, w jakim Ty świecie żyjesz? Big Grin Myślisz, że w realu ludzie robią takim sprzętem z sentymentu, z pasji? Jak ktoś ma parę hektarów tylko dla siebie to nie inwestuje w gospodarkę, ma 60tkę i chowa sobie kury Wink A jeśli chodzi o FS - owszem, tu już mamy wolny wybór i ludzie wybierają stary polski sprzęt z zamiłowania. Wirtualnie nikt się nie chrobocze w kabinie i nie brudzi.
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu