Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Misje zlecone
Nie mogę brać misji zleconych zarówno tych z wypożyczeniem maszyn jak i na własnych maszynach. Wcześniej nie było problemów, wykonałem pewnie 7-8 misji, po czym coś się schrzaniło. Jak klikam pod misją na zgodę na jej wzięcie, ona znika z listy jak po jej wykonaniu. Jakiś błąd w grze czy coś źle robię?

I jeszcze jedno, czy były już jakieś aktualizacje? Ja grę kupiłem na Steamie 2 dni przed premierą, aktywowałem w dniu premiery i nie zauważyłem aby pobierała jakieś aktualizacje. Inne gry kilka dni po premierze prawie zawsze coś mają, FS19 - nic.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Narazie jest patch 1.1.2 beta:
https://www.farming-simulator.com/updates.php?fs19_beta

For the Steam Windows version, you need to select the "patch1.1.2_beta" Beta branch in the Steam client:

From your Steam Library right click on FS19
Go to properties
Select “Beta” tab
Select "patch1.1.2_beta"
Your title will be automatically updated

Tłumacz google mówi, że trzeba tak zrobić w steamie:
W przypadku wersji Steam Windows, musisz wybrać gałąź "patch1.1.2_beta" w kliencie Steam:

Z prawej strony biblioteki Steam kliknij FS19
Idź do właściwości
Wybierz kartę "Beta"
Wybierz "patch1.1.2_beta"
Twój tytuł zostanie automatycznie zaktualizowany

Odpowiedz
Jest beta 1.1.3 pobierz sobie.
A z misjami to jest tak że chwasty coś z tymi misjami chrzanią powinieneś mieć misje na polach co wcześniej robiłeś misje i się nie zachwaściły jak chcesz odblokować dane pole to musisz je kupić zasiać czymś i sprzedać i wtedy powinny normalnie działać misje.

Odpowiedz
Czyli jednak błąd gry. Poczekam na oficjalną wersję patcha która się automatycznie pobierze. Wersje beta zwykle poprawiają jedne aspekty gry, a lubią psuć inne. Wytrzymam z tymi zachwaszczonymi polami sąsiadów i poczekam aż wezmą się do roboty Wink.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu