Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Farming Simulator 19 DLC
Witam wszystkich, 
Mam pytanie. Jak to jest jak ma się grę na płytce i jak wyjdzie jakieś DLC to jak to można pobrać? Kupuje się na stronie a potem pobiera instalator czy jak?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Płacisz, pobierasz instalkę, wpisujesz otrzymany kod, grasz Big Grin (Tak to działa w przypadku kupna na oficjalnej stronie, możesz po prostu kupić dodatek osobno w sklepie)
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
Swoją drogą, to niedługo powinniśmy usłyszeć coś o jakimś DLC. Strzelam, że do końca lutego jakieś DLC wyjdzie.
Farming Simulator 19
Xbox One X

Odpowiedz
(01-06-2019, 17:07)CryKillerPL napisał(a): Swoją drogą, to niedługo powinniśmy usłyszeć coś o jakimś DLC. Strzelam, że do końca lutego jakieś DLC wyjdzie.

Pierwsze już jest Wink
https://www.farming-simulator.com/dlc-de...s19jdgator

Odpowiedz
(01-07-2019, 08:54)karfitos napisał(a):
(01-06-2019, 17:07)CryKillerPL napisał(a): Swoją drogą, to niedługo powinniśmy usłyszeć coś o jakimś DLC. Strzelam, że do końca lutego jakieś DLC wyjdzie.

Pierwsze już jest Wink
https://www.farming-simulator.com/dlc-de...s19jdgator

Żadne dlc to prezent który się dostawało jak się kolekcjonerkę kupowało a teraz na tym próbują zarobić.
[Obrazek: rsm161%201.jpg]

Odpowiedz
To prawda ja kupując edycje kolekcjonerską w Media Expert w dniu premiery miałem tego john deere jako prezent a po dwóch dniach dostałem na mail jeszcze kod na Mahindre Tongue

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Nie polecam...

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
[Obrazek: zetor1unia42jjej2.png]

Odpowiedz
Pojawia się sporo plotek odnośnie Claas DLC. Wszystko za sprawą pliku xml z dźwiękami klaksonów. W jednej z linijek zapisany jest dźwięk Xeriona. Poza tym pracują nad powrotem szklarni co wiązałoby się z plotkami odnośnie uprawy marchewki.

Lisertan powiedział, że w niedługim czasie usłyszymy od DLC.

[Obrazek: neN9YO0.png]

W dniu dzisiejszym Lisertan po raz kolejny potwierdził, że jesteśmy "blisko" zapowiedzi DLC. Czy będzie więcej John Deere'a? Tutaj Lisertan nie mógł odpowiedzieć i napisał, że "może". Obawiam się, tylko o jedną rzecz.. Oby nie była, to wymijająca odpowiedź i abyśmy nie musieli płacić za duże John Deere DLC. Pomyślcie sami .. GIANTS ma licencję na JD, ale do gry trafiła znikoma ilość maszyn. JD na pewno postawiło jakieś warunki, bo licencję było trudno zdobyć. Ciężko mi uwierzyć, żeby tak potężna marka jak JD zgodziła się tylko na kilka ciągników i kombajnów. Nie chciałbym dwóch rzeczy jako DLC. Pierwsza, to wyciąganie kasy za dodatkowe maszyny JD, a druga, to dodatek w stylu "Stare, ale jare". Patrząc w stronę umów licencyjnych taki JD mógł sobie zastrzec, że nie życzą sobie np. marki Claas w grze. Może wydać się, to absurdalne, ale tym światem rządzi $$$ Smile
Bądźmy jednak dobrej myśli, że GIANTS nie chce nas zrobić na szaro i nie będzie, to John Deere DLC. Nie mówię, że bym się nie ucieszył, bo maszyn jest wiele i są świetne, ale uważam, że powinny znaleźć się w podstawowej wersji gry. No.. chyba, że za darmo, to: "Łooo Paaaaniee za darmo? Biere wszystkie") Wink

Odpowiedz
Faktycznie jest linijka z Xerionem Smile
https://imgur.com/gallery/t6omTlH
#FizykaFarminga
[Obrazek: e45de41c6f8f8bb4d6f11c4ad6620b4b_orig.jpg]

Odpowiedz
No to już po linijce:  Cry Angry

Odpowiedz