Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Wielkopolska Map DL!
[Obrazek: fsScreen2_qspeqhq.png]
Wielkopolska Map

Zapraszam do downloadu
DL: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Jeżeli znalazleś błąd/bug napisz pod postem/pw

[Obrazek: fsScreen2_qspeqrp.png]
[Obrazek: fsScreen2_qspeqrh.png]

----------------------
Witam
Chciałbym pochwalić się moją mapą
Tereny wielkopolski, oczywiście do końca daleka droga 1-2 mieś ale mam nadzieje że nie strace
chęci do mapki, narazie jest to totalny start ale dlatego, że dużo modeli robie od podstaw w sensie
modeluje wszystko co się da żeby wyglądało to świeżo no i oczywiście chce aby było odwzorowane z reala

[Obrazek: Zrzut-ekr_qwranxa.png][Obrazek: Zrzut-ekr_qwrannp.png][Obrazek: Zrzut-ekr_qwrannx.png]
Jeżeli będe posuwać się do przodu z mapka pokaże więcej zdjęc, mam w planach aktualnie zrobienie wioski

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
hej   no widze  ze  zapał  jest ...wiec   pozdrawiam i życze owocnej pracy  ,,,Ja  obecnie  testuje  swoją mape i  wiem jak  dużo pracy należy  włożyć   i życzę  abyś nie  stracił  weny.. Big Grin

Odpowiedz
Kolejne 3 godz pracy i zaczyna to wyglądać
[Obrazek: Zrzut-ekr_qwraeha.png]

Odpowiedz
Oj będzie dobra mapka Big Grin
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
I kolejny update;cik kolejne 2-3 godzinki pracy nad mapką
[Obrazek: Zrzut-ekr_qwrqhws.png]

Odpowiedz
robisz bardzo istotną rzecz tworzac tę mape ..a mianowicie , drogi są bardzo urozmaicone kształtem , dużo zakretów itp.. a to bardzo dobrze wpływa na rozgrywkę...dalej cierpliwie pracuj nad mapą bo moze się okazać że będzie to mapa klimatem przypominajaca AGROPOMORZE darra na której grało sie niemal cały czas w innych odsłonach ls-a powodzenia

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
I kolejny update może mało widać ale dużo pracy włożyłem w pierdoły i modele, obecnie pracuje nad samym Gospo na mapie i rozkminiam zwierzęta na mape Smile
[Obrazek: Zrzut-ekr_qwxrahp.png]
[Obrazek: Zrzut-ekr_qwxrahh.png]
[Obrazek: 1.jpg]

Odpowiedz
no i fajnie cierpliwość ,cierpliwosc a efekt już jest widoczny...oby tak dalej

Odpowiedz
Fajnie bylkbu hakby było kilka gospo, aby wykorzystać mozmożliwo nowego farminga Smile

Odpowiedz
Kolejny update;cik miałem robić gospo ale bawiłem sie z polami i lasem, ogarnąłem nową funkcję terenów do kupienia i pierwsze malutkie testy mapki za mną Smile Jeżeli o samą mape chodzi to za dużo narazie nie będe ją rozbudowywał obszarowo bo można zrobić 63 pola do kupienia a mam jakieś 40 parę i jeszcze troche ich wpadnie, nie mam też dużo czasu na wielką mapę a też chce na niej już zagrać i testować i może wrzucić do DL Big Grin
[Obrazek: Zrzut-ekr_qwxnwpa.png]
[Obrazek: Zrzut-ekr_qwxnwpq.png]
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu