Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Szykuje się mapa
Powiem uczciwie, że mi się bardzo podoba, a jestem wymagający trochę. Widzę, że pola nie są jak na jakimś Bolusiowie czy innej małej mapce. tutaj jest duży plus. No i mam nadzieję, że zrobisz gospodarstwo na tej samej zasadzie jaka jest na orginalnej mapie tzn, że budynki można usunąć. Zawsze to daje jakieś możliwości rozbudowy. Zrób kilka budynków pleacable i dodaj do mapy. Sam nakierujesz trochę na styl rozbudowy i tym samym dasz możliwość przyjemniejszego grania   Cool Big Grin

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Zrobię tak jak mówisz budynki będzie można sprzedać / postawić będą placeable o ile podołam temu ale miej na uwadzę też to że jak chcesz zrobić gospo które jest ładne tzn " jakieś płoty pierdółki itp rzeczy statyczne które dają tylko klimat to cięzko jest mi to pogodzić z placeable a same budynki wygłądały by gołe Smile Ale też nie widzię problemu w zrobieniu jednego gospo statycznego i drugiego placeable które można edytować ale będzie mniej realistyczne takie mniej więcej jak Felsbrunn wiadomo placeable potrzebują obok siebie miejsca a tego jest mało na tego typu mapkach
Pomogłem? Daj REP +  Zaciera 

Odpowiedz
Kolego, robisz bardzo dobrą robotę! Big Grin
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
+Mały updatecik odnosnie placeable, teraz patrzę że istnieje taki mod "Place Objects Anywhere V1.2.0" I zrobię tę budynki placeable a w opisię dodam że jeżeli ktoś będzie chciał po swojemu to moda sobie pobierze czy co tam Smile Myśle że to dobre rozwiązanie problemu. Zbaczając z tematu może zrobię poradnik na kupowane pola Smile wrzucę na forum jak to zrobić krok po kroku myśle że się komuś to przyda w tworzeniu porządnej mapy Smile
Pomogłem? Daj REP +  Zaciera 

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu