Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Po co nam mody kolorów maszyn i inne gównoo!!!!!!
Po co nam mody w stylu kolor różowy maszyny, albo darmowe materiały w silo???? Dodawajcie mody konkretne na które gracze czekają w stylu fajne maki, maszyny nowe itp a nie gówno dziękuję !!!

Blokujcie tych co wrzucają różowe pługi, mapy nie skończone (edit edita V1.1..1.1 V1.2.1.2.1.2,1.itp) bo to gówno i strata czasu......

Jak umie modować tylko kolory to banować od razu.......

Taka tam sobie reklama.
Zgadzam się w 100%. Więcej sprzętu leśnego. Jakieś przyczepy autoload. Wyciągarka itp.itd. 100000 różnych traktorów i jakieś gowniane maszyny które można kupić w grze.

Widzę że nie jestem sam, innym też się to nie podoba!!!!!!!!!!!

Jak się nie podoba, to się nie pobiera i tyle w temacie Big Grin Ja tu żadnego problemu nie widzę.
Po drugie gra ledwo co wyszła. Dajcie trochę czasu, żeby wyszły takie maszyny czy sprzęt.

Najpierw to niech naprawią grę, bo jest niedorobiona. Szlak może trafić ze stawianiem budynków, a jak je sprzedaż to też masz gówno. Problemów jest więcej, ale dałem ten bo mnie najbardziej denerwuje Tongue. Mody mogą poczekać.

Forum jest częścią strony ale inne osoby akceptują mody, więc mu jako moderacja nie mamy możliwości banowania itp. Tongue

Taka tam sobie reklama.