Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

aktualizacja Farminga
Siemka czy tylko ja nie dostaję żadnych aktualizacji farminga na steamie,  dodam że mam zaznaczone żeby aktualizowało/

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Sprawdź we "właściwości" gry w bibliotece steam (prawym na grę i właściwości) następnie BETA i tam wybrać najnowszy patch

Odpowiedz
Jesteś pewien że nie dostajesz żadnej aktualizacji? Może po prostu nie wiesz, że gra ci się zaaktualizowała. Jednak jeśli dzieje tak się naprawdę to wiem, że najnowszą aktualizację (1.2 BETA) jesteś w stanie pobrać samodzielnie. Wystarczy tylko poszukać na forum giants software instrukcji jak to zrobić. Wiem, że pod jednym z filmów omawiających tę aktualizację jest link do właśnie tego tematu.
"Oko za oko, ząb za ząb, d*pa za pieniądze"~Paolo Coelho

Pomogłem? Daj REP Big Grin

Odpowiedz
(12-11-2018, 21:32)SamediBaron napisał(a): Jesteś pewien że nie dostajesz żadnej aktualizacji? Może po prostu nie wiesz, że gra ci się zaaktualizowała. Jednak jeśli dzieje tak się naprawdę to wiem, że najnowszą aktualizację (1.2 BETA) jesteś w stanie pobrać samodzielnie. Wystarczy tylko poszukać na forum giants software instrukcji jak to zrobić. Wiem, że pod jednym z filmów omawiających tę aktualizację jest link do właśnie tego tematu.

Akurat to mi opisałem jak zrobić Big Grin

Odpowiedz