Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Gra wersja pudełkowa
Witajcie nie dawno kupiłem laptopa ( przeszłe z komputera na laptop ) ale laptop niema odtwarzacza płyt i mam mały problem z kad cracka do tego teraz , grę mam oryginalna  wiem że cracka można znaleźć ale nw gdzie , prosił bym o link czy coś

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Użyj opcji "szukaj", sam kiedyś pisałem temat z tym samym problemem i już wtedy powinienem użyć tej samej opcji, bo okazuje się, że to jest wałkowane od dawna Big Grin
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
(12-08-2018, 05:54)dedar12 napisał(a): Witajcie nie dawno kupiłem laptopa ( przeszłe z komputera na laptop ) ale laptop niema odtwarzacza płyt i mam mały problem z kad cracka do tego teraz , grę mam oryginalna  wiem że cracka można znaleźć ale nw gdzie , prosił bym o link czy coś

hmmm wydaje  mi się że nie  powinieneś  pisać  tutaj  i wogóle  w żadnym temacie  na  temat cracka...to nie jest  problem  aby był poruszany  na  tym forum..pozdrawiam

Odpowiedz
(12-09-2018, 00:15)Ibrakadabra napisał(a):
(12-08-2018, 05:54)dedar12 napisał(a): Witajcie nie dawno kupiłem laptopa ( przeszłe z komputera na laptop ) ale laptop niema odtwarzacza płyt i mam mały problem z kad cracka do tego teraz , grę mam oryginalna  wiem że cracka można znaleźć ale nw gdzie , prosił bym o link czy coś

hmmm wydaje  mi się że nie  powinieneś  pisać  tutaj  i wogóle  w żadnym temacie  na  temat cracka...to nie jest  problem  aby był poruszany  na  tym forum..pozdrawiam

a mi się wydaje, że powinieneś zajrzeć do słownika.

co do tematu:
wystarczy, że zrobisz obraz płyty i nie będziesz musiał ściągać cracka.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu