Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Błąd przy wyładowywaniu
Witajcie. Mam problem, który tak mnie irytuje że czasami odechciewa się grać. Zaczęło się od tego że przy wyładunku zboża z kombajnu na przyczepę zostało w zbiorniku trochę ziarna mimo że pasek napełnienia pokazywał "0". Przez to też nie dało się złożyć kombajnu, pomogło tylko zrestartowanie gry. Dzisiaj ten sam problem ale podczas karmienia świń. Po wyładunku  w przyczepie została mi karma dla świń(taka sama ilość jak wcześniej ziarno w kombajnie) i nie dało się nic z tym zrobić. Najlepsze na koniec  Zaciera Wkładam bele słomy do Warzee DE551 FL, rozrzuca tą słomę, schodzi do zera i bela zostaje w urządzeniu mimo że na pasku jest "0". Po wyciągnięciu beli widłami dalej pokazuje "0" i tak o to bele z zerową ilością słomy muszę kolekcjonować na gospodarstwie. Ktoś miał taki problem?  Huh

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
To jest bug w grze nic z tym nie zrobisz :p. Czekaj na update/zgłoś to do supportu FS może pomyślą coś z tym w next updatcie
Pomogłem? Daj REP +  Zaciera 

Odpowiedz
Jest to błąd gry, który najpewniej zostanie naprawiony już niedługo. Na tą chwilę możesz jedynie zresetować sprzęt/maszynę w menu pod przyciskiem ESC.
"Oko za oko, ząb za ząb, d*pa za pieniądze"~Paolo Coelho

Pomogłem? Daj REP Big Grin

Odpowiedz