Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

*łatwo* Nick w stylu FS 19
Witam !
Ostatnio pracując w programie Photoshop odwzorowałem logo Farming Simulator ( jak najlepiej mogłem i umiałem ) i chciałbym wam udostępnić plik żeby każdy mógł zrobić sobie takie logo jak np. ma te oto forum  jest to banalnie proste wystarczy z edytować napis i wpisać swój nick . Poniżej macie plik oraz krótką instrukcję , w której jest wszystko opisane jak by ktoś nie ogarniał programu.

LINK :  https://sharemods.com/av8vwdo46r5q/fslog...ate.zip.ht

! ABY ZROBIĆ SOBIE NICK W STYLU FS19 MUSISZ POSIADAĆ PROGRAM PHOTOSHOP !

1. Otwórz projekt . Przed tym wgraj czcionkę helvetica ultra compressed

2. Wybierz narzędzie do edycji tekstu . [Obrazek: JRzDgLK.png] kliknij na napis Farming i wpisz swój nick !!! Uwaga !!! dla litery q, y, p, g, j, trzeba stworzyć oddzielnie i dołączyć do nicku wtedy edytujemy literę g i wpisujemy tam tylko literę ( q, y, p, g, j ) oraz dołączamy do nicku. Trzeba tak gdyż wtedy cały gradient psuje cały napis gdy są litery są litery podłużne ( q, y, p, g, j )

3 Tak samo robimy z częścią gdzie jest numer 19 . Jeśli numery będą na siebie nachodziły to rozsuńcie je narzędziem [Obrazek: HimXW2V.png] i ustawcie suwakiem żeby było dobrze.
[Obrazek: slnmw0b.png]

Jeśli coś jest nie zrozumiałe piszcie w komentarzach a ja postaram się wam pomóc.

[Obrazek: VjUY8Mf.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 2 gości

Menu