Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Dodanie skupu do mapy
Witam
Robię swoją mapę, chcę dodać skup zbóż w gospodarstwie, czy jest jakaś sprawdzona i prosta metoda dodania skupu przez GE bez konieczności kupowania całego silosa w sklepie, znalazłem filmik po angielsku o dodawaniu skupu, a czy jest jakiś prostszy poradnik lub po polsku?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Po polsku nie ma a co do skupu nalezy dodac gp przez giants editor oraz odpowiednie wpisy w xml-u który odpowiada za skupy trigery ,które mają działać na mapie nie jest to trudne i postaram sie zrobić poradnik zobrazowany screnami

Odpowiedz
po angielsku ale ogarniesz

Pomogłem? Daj REP +  Zaciera 

Odpowiedz
Robiłem na podstawie tego poradnika ale cos pomyliłem w którymś momencie i nie działa

Odpowiedz
Wnioskuje że nie działa dlatego że coś pomyliłeś.. spróbuj jeszcze raz nie jest to dużo pracy minuta po minucie analizuj ....

Odpowiedz
Podejrzewam że zrobiłem gdzieś jakaś literówkę i dlatego nie działa... a jest w ogóle poradnik czy coś podobnego dotyczące dodawania obiektów do mapy przez GE tych które kupuje się w sklepie?? Np kompletny silos lub zagrodę dla krów, tak jak to było w LS 17

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Jeżeli chodzi o orginalne budowle z gry to nie ma problemu ale jak zrobisz 'swoją' oborę to jest mały problem którego sam jeszcze nie ogarnąłem bo nie miałem czasu to są rzeczy które zrobie na końcu mapy.. ale da się zrobić własną obore w sensie wymodelowac obiekt itp i postawić ją w grze u mnie działa tylko jak robie żeby stała już po odpaleniu nowej gry to nie działa ;p będe myślał nad tym jeszcze ale do tego długa droga.
U tego gościa na kanale masz poradnik jak to zrobić poszukaj sobie Shywizzard na yt

Odpowiedz