Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

15,17,19
Witam,jestem nowym uczestnikiem gry FS15 (ok100h),mam pytanie czy warto zamienić 15 na 17 lub na 19? Co prawda godzin mam niewiele (lecz już trochę rozbudowałem swoja farmę ) i zastanawiam się czy warto zainwestować w nowsza odsłonę .Co Sądzicie>?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(12-26-2018, 19:34)centaurus11111 napisał(a): Witam,jestem nowym uczestnikiem gry FS15 (ok100h),mam pytanie czy warto zamienić 15 na 17 lub na 19? Co prawda godzin mam niewiele (lecz już trochę rozbudowałem swoja farmę ) i zastanawiam się czy warto zainwestować w nowsza odsłonę .Co Sądzicie>?

Każdy ma swoje zdanie. Ciężko doradzić. Wiadomo, że im gra nowsza tym nowsze techologie, maszyny itp. Osobiście na twoim miejscu wymieniłbym na 19, gdyż tam każdy ma większe panowanie nad własnym gospodarstwem, ale to jest tylko moje zdanie. Polecam oglądnąć jakieś filmy na YT i sprawdzic osobiście.
"Oko za oko, ząb za ząb, d*pa za pieniądze"~Paolo Coelho

[Obrazek: FPKrNu.jpg]

Odpowiedz
tak ogólnie gdy ma sie do czynienia z ls-em z a każdym razem czeka sie na nowa odsłonę i powiem Ci osobiscie pomimo paru niedoróbek ls19 nie zamieniłbym na inne odsłony ale to moje zdanie... i jak kolega wyzej pozostawiam Tobie decyzje

Odpowiedz
(12-26-2018, 19:34)centaurus11111 napisał(a): Witam,jestem nowym uczestnikiem gry FS15 (ok100h),mam pytanie czy warto zamienić 15 na 17 lub na 19? Co prawda godzin mam niewiele (lecz już trochę rozbudowałem swoja farmę ) i zastanawiam się czy warto zainwestować w nowsza odsłonę .Co Sądzicie>?

Ok,czyli 19.Teraz pytanie ,gdzie najtaniej nabyć do Xbox one?

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu