Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Multi terrain LS19?
Witam.
Szukam porady / wskazówki jak dodać do mapy 
Multi terrain......

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
nieoficjalnie to wiem że agRush2k zakończył pomyślnie testy i dodał multiterrein do mapy czy wyda poradnik musisz zapytacJego

Odpowiedz
Ku mojemu rozczarowaniu multiterrain nie działa jeszcze dla upraw w rzędach* tak więc pozostaje nadal sprawą otwartą, pozdrawiam.
Tutorial jak to dodać może się pojawić z mojej strony po usunięciu wszelkich bolączek.

* - Tu chodzi o texturę ziemi jak coś, nie same rośliny
I dowód na to że multiterrain w 19 dodany przeze mnie jest.
[Obrazek: fsscreen_2018_12_24_13jdgr.png]
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz
Multiterrain śmiem zauważyć, jeszcze nigdy nie działał dla roślin w Farmingu niestety. Chyba, że ktoś to rozpracował o czym nie wiem. Również czekam na tutorial, bo jeszcze nie sprawdzałem jakie są różnice w dodawaniu w porównaniu do 17 Smile

Odpowiedz
Dzięki za odpowiedzi. mi nie stety nie wychodzi dodanie ( po części sposobem dodawania do LS17 ),
"lodowy wilk" z tego co ja zauważyłem to m.in. w pliku i3d mapy w "DetailLayer name="terrainDetail" --->>
numDensityMapChannels zmieniało się ( jeśli się nie mylę) z 11 na 12, obecnie jest 13....
W groundShader.xml w angle = ceil(angle*3-0.0001)/4*3.14159; jak widać jest podobnie,zmiana 3 na 7 ,4 na 8,podobnie jak z 3 na63, 4 na 64 niczego nie zmienia.
Po dodaniu pliku LUA jak w LS17 i dopisaniu ścieżki w moddesc mapy ,po przekonwertowaniu pliku cultivator_density w GE już nie ma " narysowanych pól"

Pozdro ;

Odpowiedz