Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Can't read profile path???
Witam, mam problem z odpaleniem farminga. Dwa dni temu zainstalowałem gierkę, wszystko grało, odpalałem ją i wyłączałem kilka razy. Wczoraj chcąc zagrać wyskoczył mi błąd "Error: Can't read profile path", spójność plików, restarty, nic nie pomogło, odinstalowałem grę i zainstalowałem od nowa. Wszystko cacy, dzisiaj rano grałem 3h, teraz próbuję odpalić i znowu to samo  Cry 

Orientuje się ktoś z Was w jaki sposób mogę naprawić ten błąd?  Dodgy
Dodam że grę mam przez steam'a 

Pozdrawiam

[Obrazek: pathbad.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(12-28-2018, 23:33)MarcyŚ napisał(a): Witam, mam problem z odpaleniem farminga. Dwa dni temu zainstalowałem gierkę, wszystko grało, odpalałem ją i wyłączałem kilka razy. Wczoraj chcąc zagrać wyskoczył mi błąd "Error: Can't read profile path", spójność plików, restarty, nic nie pomogło, odinstalowałem grę i zainstalowałem od nowa. Wszystko cacy, dzisiaj rano grałem 3h, teraz próbuję odpalić i znowu to samo  Cry 

Pozdrawiam

Spróbuj wykluczyć ze skanowania, w ustawieniach antywirusa, ścieżkę gdzie zapisany jest Farming, może coś pomoże.
"Oko za oko, ząb za ząb, d*pa za pieniądze"~Paolo Coelho

[Obrazek: FPKrNu.jpg]

Odpowiedz
(12-29-2018, 00:05)SamediBaron napisał(a):
(12-28-2018, 23:33)MarcyŚ napisał(a): Witam, mam problem z odpaleniem farminga. Dwa dni temu zainstalowałem gierkę, wszystko grało, odpalałem ją i wyłączałem kilka razy. Wczoraj chcąc zagrać wyskoczył mi błąd "Error: Can't read profile path", spójność plików, restarty, nic nie pomogło, odinstalowałem grę i zainstalowałem od nowa. Wszystko cacy, dzisiaj rano grałem 3h, teraz próbuję odpalić i znowu to samo  Cry 

Pozdrawiam

Spróbuj wykluczyć ze skanowania, w ustawieniach antywirusa, ścieżkę gdzie zapisany jest Farming, może coś pomoże.

Śmiga, wiszę piwko ;D +REP

Można zamknąć temat.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu