Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Pola NPCów
Cześć, mam pytanie. Czy możemy mieć jakiś wpływ, przez GE lub pliki xml mapy, na pola nienależące do nas? Chodzi mi o ustawienie konkretnych faz wzrostu itp. Drażni mnie widok rosnących zbóż, gdy sam już koszę :/
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(12-30-2018, 12:33)konrad9991 napisał(a): Cześć, mam pytanie. Czy możemy mieć jakiś wpływ, przez GE lub pliki xml mapy, na pola nienależące do nas? Chodzi mi o ustawienie konkretnych faz wzrostu itp. Drażni mnie widok rosnących zbóż, gdy sam już koszę :/

To chyba tylko i wyłącznie ratuje mod Seasons którego jeszcze nie ma, a za który Giants powinno było wyłożyć okrągłą sumkę i zaimplementować do gry Smile

Odpowiedz
No właśnie to pytanie takie w oczekiwaniu na Seasons Big Grin i zgadzam się oczywiście, mod powinien być w podstawie

Odpowiedz
Sory ,że nie w temacie,ale czy przypadkiem w Zapowiedziach nie było podane,że będą pory roku itp?
Pozdro

Odpowiedz
Może i kiedyś ktoś wspomniał o tym, ale w każdym razie nie ma i to było potwierdzone już jakiś czas przed premierą :/ śledzę fanpage twórców modu, ale tam już jakiś czas cisza.

Odpowiedz
Realismus Modding już ściśle współpracuje z GIANTSami w kwestii prac nad sezonami do FS19, czego dowodem może być np. wzajemne oznaczanie się w postach na różnych portalach, czy nawet coś o czym ostatnio się dowiedziałem, czyli obecności plików wspierających sezony w oryginalnych archiwach gry, na wypadek gdyby Sezony miały się pojawić.
"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą" - Otto von Bismarck
[Obrazek: fsscreen_2018_06_05_2ibxsw.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(12-31-2018, 22:09)user12 napisał(a): Realismus Modding już ściśle współpracuje z GIANTSami w kwestii prac nad sezonami do FS19, czego dowodem może być np. wzajemne oznaczanie się w postach na różnych portalach, czy nawet coś o czym ostatnio się dowiedziałem, czyli obecności plików wspierających sezony w oryginalnych archiwach gry, na wypadek gdyby Sezony miały się pojawić.

Miejmy więc nadzieję, że wyjdzie jako aktualizacja/mod, nie jako DLC...

Odpowiedz
(12-31-2018, 22:43)shark666 napisał(a):
(12-31-2018, 22:09)user12 napisał(a): Realismus Modding już ściśle współpracuje z GIANTSami w kwestii prac nad sezonami do FS19, czego dowodem może być np. wzajemne oznaczanie się w postach na różnych portalach, czy nawet coś o czym ostatnio się dowiedziałem, czyli obecności plików wspierających sezony w oryginalnych archiwach gry, na wypadek gdyby Sezony miały się pojawić.

Miejmy więc nadzieję, że wyjdzie jako aktualizacja/mod, nie jako DLC...

Jeśli pory roku miały by się pojawić jako DLC to by był strzał w kolano. moim zdaniem 120zł i i tak zbyt dużo za to co wnosi "nowa odsłona"
ale to nie temat na dyskusje o grze.....   Big Grin
Być może to , że plony nie wegetują w tym samym czasie na całej mapie to wyraźna zapowiedź pór roku?

Odpowiedz