Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Gracz szuka ekipy KobuZ szukam dedyka
Cześć Wam. Koledzy poszukuje miłego serwera gdzie mógłbym założyć własne gospodarstwo. Oczekuje realizmu w grze na tyle na ile to możliwe, dobrej frekwencji graczy oraz brak dziecinady. Moje warunki są takie że chciałbym (tak jak już wspomniałem) założyć swoje gospodarstwo i w razie potrzeb/możliwości pomagać innym w grze, oraz brak konieczności używania mikrofonu ponieważ mam problem ciężki do opanowania jakim jest znikanie dźwięku w całym systemie po uruchomieniu programu TS czy discord. Wiem, rozumiem że wiele fajnych ekip wymaga komunikacji głosowej ale ja niestety nie potrafie rozwiązać swojego problemu. Moge wchodzić np na discord i pisać czy czytać ale niestety wszelkie próby komunikacji głosowej kończą sie tym że ucieka wszelki dźwięk u mnie. Najmilej widziane są dla mnie grupy osób 18+ i koniecznie jak to mówią "ogarnięte". Pozdrawiam, mam nadzieje że ktoś sie odezwie bo już trace nadzieje... Najlepiej odezwij sie do mnie na Steam - nick "KobuZ". Ewentualnie tutaj w temacie czy na priv. Dziękuje.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Koledzy naprawde nie ma żadnego ciekawego/realnego serwera (najlepiej dedykowanego) który pozwoliłby mi zbudować własne gospodarstwo i grać w takiej "społeczności"...? nudno tak samemu na singlu grać. Jeżeli ktoś ma coś do zaoferowania to prosze najlepiej odezwać sie do mnie na Steam (nick KobuZ) albo ewentualnie tutaj na forum w temacie lub na pw. Pozdrawiam i nadal mam nadzieje...

Odpowiedz
(12-30-2018, 21:43)KobuZ_90 napisał(a): Cześć Wam. Koledzy poszukuje miłego serwera gdzie mógłbym założyć własne gospodarstwo. Oczekuje realizmu w grze na tyle na ile to możliwe, dobrej frekwencji graczy oraz brak dziecinady. Moje warunki są takie że chciałbym (tak jak już wspomniałem) założyć swoje gospodarstwo i w razie potrzeb/możliwości pomagać innym w grze, oraz brak konieczności używania mikrofonu ponieważ mam problem ciężki do opanowania jakim jest znikanie dźwięku w całym systemie po uruchomieniu programu TS czy discord. Wiem, rozumiem że wiele fajnych ekip wymaga komunikacji głosowej ale ja niestety nie potrafie rozwiązać swojego problemu. Moge wchodzić np na discord i pisać czy czytać ale niestety wszelkie próby komunikacji głosowej kończą sie tym że ucieka wszelki dźwięk u mnie. Najmilej widziane są dla mnie grupy osób 18+ i koniecznie jak to mówią "ogarnięte". Pozdrawiam, mam nadzieje że ktoś sie odezwie bo już trace nadzieje... Najlepiej odezwij sie do mnie na Steam - nick "KobuZ". Ewentualnie tutaj w temacie czy na priv. Dziękuje.

Siema. Słuchaj, może ogarniemy sobie wspólnie jakąś gierke? Tak jak Ty szukam jakiejś ogarniętej rozgrywki już od FS15 i jestem załamany... Mapa do ustalenia, intersuje mnie to żeby każdy miał swoje gospodarstwo, z czasem jak wszystko wypali i współpraca będzie się podobać obydwu stronom to możemy kogoś jeszcze przyjąć. 

Daj znać jakbyś był zainteresowany

Odpowiedz
Koledzy nadal szukam jakiejś aktywnej ekipy nie grającej "od święta"... Nick Steam - KobuZ. Pozdrawiam.

Odpowiedz
Nikt Ci nie udostępni dedyka tylko po to byś sobie wbił i tworzył gospodarstwo. Takie rzeczy to tylko po kupnie "własnego" dedyka. Nie łudź się..

Odpowiedz
Kobuzie zapraszam do mnie Smile mam server dedyk, pw tutaj na forum jak chcesz wiecej wiedziec

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(02-11-2019, 23:23)Thorus napisał(a): Kobuzie zapraszam do mnie Smile mam server dedyk, pw tutaj na forum jak chcesz wiecej wiedziec

Witaj, ano głównie interesuje mnie czy mógłbym własne gospodarstwo otworzyć na twoim dedyku? Niewielkie nastawione na trzode chlewną... taki mam biznes plan =P oczywiście chętnie pomagać na waszych ziemiach i innych pracach gospodarskich. Pozdrawiam. Mój nick steam - KobuZ

Odpowiedz