Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Traktor SAM z multicara M22
Witam zrobiłem sobie zdjęcia takiego oto ciągnika i postanowiłem się pochwalić modelem (jak na moje mozliwości nie wygląda źle). Oto screeny: 

[Obrazek: k8U9nDW.png]

[Obrazek: twPc0P8.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Traktor stoi już stoi na kołach

[Obrazek: IcJiQbD.png][Obrazek: TsZzjzy.png]

PS. Tak wiem że koła z tyłu są do dupy.

Odpowiedz
(01-03-2019, 17:20)JózekZbagien napisał(a): Traktor stoi już stoi na kołach

[Obrazek: IcJiQbD.png][Obrazek: TsZzjzy.png]

PS. Tak wiem że koła z tyłu są do dupy.

Odpowiedz
Na jakimś gospo by się na pewno znalazł, ważne, że ktoś ma chęci robić coś nowego Wink
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
(01-05-2019, 17:15)konrad9991 napisał(a): Na jakimś gospo by się na pewno znalazł, ważne, że ktoś ma chęci robić coś nowego Wink

Traktorek ma 18 koni ale właściciel mówił że pług 2 skibowy kopaczkę konną i brony trójki ciągnie bez problemowo.

Aha i planuje zrobić kilka konfiguracji (przykładowo grill do maski i błotniki z tyłu)./

Odpowiedz
[Obrazek: 0mBOszF.png]
[Obrazek: zxqu2o9.png]
Prace wrą. Model jest już na ukończeniu

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Poza jakością niektórych tekstur - naprawdę fajnie Smile
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
Akurat z teksturami ciężko bo kierownice i tylne koło ucięło bez powodu. Jeżeli chodzi o obrotomierz to był taki usyfiony i nie działał.

Odpowiedz
Witam po rozpoczęciu konwertu na masce pojawiły się takie dziury. Skąd to się wzięło to ja nie wiem

EDIT: jednak jest inny problem bo maskę naprawiłęm a mianowicie tekstury psują się po oddaleniu kamery (na przykład kierunkowskaz na zdjęciu) jak to naprawić???

[Obrazek: 8M77dZC.png]

Odpowiedz
Warning (performance): Width or height doesn't equal 2^n of mip-mapped texture [...]
Wyjaśniłem już wystarczająco.
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu