Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Nie udało się nawiązać połączenia z grą wieloosobową
Witam ,tak jak w temacie nie mogę wbić do kumpla na serwer ,oboje mamy oryginalną grę ,patch ten sam ,oboje mamy neta z plusa ,mieszkamy w jednej miejscowości.Do routera jestem połączony przez wifi i wyskakuje ten błąd ,raz zadziałało jak połączyłem się do rutera przez LAN ale teraz już nie działa .Jak udostępniałem neta  z telefonu tez z sieci plus to działa ale niestety limit mi nie pozwala na grę ,jak wkładam kartę z routera do telefonu i udostępniam to też nie działa ,dzwoniłem do plus to Pani kazała mi włączyć na stronie rutera usługę UPnP i powiedziała że to powinno pomóc skoro inni użytkownicy tej sieci normalnie grają (dałem jej przykład bo mój kolejny kolega też ma z plusa i z tym drugim kolegą cały czas mogą do siebie dołączać ,jeden do drugiego i drugi do pierwszego tylko ja nie mogę do żadnego) ale niestety nie pomogło.Korzystam z routera Huawei  B525,próbowałem z wyłączaniem zapory systemu windows i antywirusa ale też nie pomaga,próbowałem jak jestem połączony przez wifi ,kabel i dalej to samo.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.