Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Konwertowanie modów z ls 17 do ls 19
Witam czy jest jakaś osoba która potrafi konwertować mody jeśli tak to mam prośbę do tej osoby 
(Sam bym to zrobił ale giants editor mi nie działa) z góry dzięki

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Jak byś miał czas mi to wytłumaczyć jak to się robi to bardzo chętnie. Sam już próbowałem ale wiesz ciężko jest znaleźć jakiś poradnik po polsku i nie ogarniam

Odpowiedz
Tak do końca też nie wiem ale z wideo poradnika to wyika że uruchamiasz giants editor 8.0.0 potem klikasz file a następnie open mod... i wybierasz mod który chcesz i teoretycznie samo się konwertuje

Odpowiedz
(01-04-2019, 20:22)jank2127 napisał(a): Tak do końca też nie wiem ale z wideo poradnika to wyika że uruchamiasz giants editor 8.0.0 potem klikasz file a następnie open mod... i wybierasz mod który chcesz i teoretycznie samo się konwertuje

Nic sie samo nie konwertuje. Musisz zaktualizowac shadery przed otwarciem moda w GE, stworzyc nowe speculary bo te z 17 nie pasuja i napisac xml ktory mocno rozni sie od 17. To nie takie proste i uwierz mi, ze jest przy tym masa roboty.

Odpowiedz