Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

jak zanstalować grę bez stacji optycznej
Witam. Mam problem temat dotyczy instalacji gry. Kupiłem grę na płycie i dostałem kompa ale nie ma stacji do czytania cd, może ktoś wie jak to rozwiązać Huh

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
w necie poszukać obrazu ISO ,przy instalce potem uzyjesz swego klucza i będzie gid...

Odpowiedz
(01-03-2019, 22:14)lewin3 napisał(a): Witam. Mam problem temat dotyczy instalacji gry. Kupiłem grę na płycie i dostałem kompa ale nie ma stacji do czytania cd, może ktoś wie jak to rozwiązać Huh

A nie da rady ściągnąć z sieci przez Steama? W pudełku powinieneś mieć kod do Steama, dodajesz w nim grę i ściągasz ze wszystkimi patchami i uaktualnieniami.

Odpowiedz
(01-04-2019, 16:44)wizbek napisał(a): A nie da rady ściągnąć z sieci przez Steama? W pudełku powinieneś mieć kod do Steama, dodajesz w nim grę i ściągasz ze wszystkimi patchami i uaktualnieniami.

To zależy, bo z tego co pisze lewin3, oznacza raczej, że ma wersje nie na Steama.
Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/MrEragon16

Odpowiedz
Odpalasz płyte na pc z napędem jeżeli ci się samo odpali okienko instalacyjne zamykasz. Wchodzisz w ten komputer klikasz prawyn tam gdzie masz płyta klikasz otwórz tylko nie przez autoruna. Kopiujesz pliki na dysk pc np pendrivem przeżucasz na swój pc. Klikasz na autoruna albo exe i instalujesz grę. Jeżeli cała gra się zmieści na jednego pendriva to możesz nawet bez zgrywania na swój dysk. Jeżeli nie masz wystarczającego pendriva (6gb ale jak jest napisane na nim 6gb to nie straczy jak patrzysz na napis to 8gb) to możesz zgrać to na kilka razy i wżucic na kompie do jednego folderu. Powinno zadziałać. I jak coś to tak możesz zrobić z każdą grą ja tak robie zawsze siostrze bo ona nie ma.

Odpowiedz
(01-04-2019, 17:53)Creeperowy napisał(a): Odpalasz płyte na pc z napędem jeżeli ci się samo odpali okienko instalacyjne zamykasz. Wchodzisz w ten komputer klikasz prawyn tam gdzie masz płyta klikasz otwórz tylko nie przez autoruna. Kopiujesz pliki na dysk pc np pendrivem przeżucasz na swój pc. Klikasz na autoruna albo exe i instalujesz grę. Jeżeli cała gra się zmieści na jednego pendriva to możesz nawet bez zgrywania na swój dysk. Jeżeli nie masz wystarczającego pendriva (6gb ale jak jest napisane na nim 6gb to nie straczy jak patrzysz na napis to 8gb) to możesz zgrać to na kilka razy i wżucic na kompie do jednego folderu. Powinno zadziałać. I jak coś to tak możesz zrobić z każdą grą ja tak robie zawsze siostrze bo ona nie ma.

Coś czuje, że jakby miał drugi komp w okolicy, to już dawno by tak zrobił, a nie pytał na forum Xd

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(01-03-2019, 22:14)lewin3 napisał(a): Witam. Mam problem temat dotyczy instalacji gry. Kupiłem grę na płycie i dostałem kompa ale nie ma stacji do czytania cd, może ktoś wie jak to rozwiązać Huh

Jeśli grę zakupiłeś na oficjalnej stronie stronie to wejdz tutaj: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
Możesz spróbować w ten sposób

Odpowiedz
Mam podobny problem, tyle że moja płyta jest porysowana. Nie mogę znaleźć obrazu ISO, który nie miałby cracka. Ma ktoś źródło?

Odpowiedz
(01-06-2019, 10:30)Bartłomiej Wiśniewski napisał(a): Mam podobny problem, tyle że moja płyta jest porysowana. Nie mogę znaleźć obrazu ISO, który nie miałby cracka. Ma ktoś źródło?

Spróbuj z linku, który podał kolega wyżej.

Odpowiedz
(01-06-2019, 13:02)mreragon16 napisał(a):
(01-06-2019, 10:30)Bartłomiej Wiśniewski napisał(a): Mam podobny problem, tyle że moja płyta jest porysowana. Nie mogę znaleźć obrazu ISO, który nie miałby cracka. Ma ktoś źródło?

Spróbuj z linku, który podał kolega wyżej.

Ten link dziala tylko dla wersji kupionej ze strony Giantsa. Jest specjalny krotssy kod. Potrzebuję obrazu płyty.

Odpowiedz