Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

4 pory roku
Czy ktoś już nad porami roku pracuje? Powiem, że po kilku godzinach gry dochodzę do wniosku, że wyszła najprostsza wersja jaką kiedykolwiek wydano. Najwyższy poziom trudności to teraz pikuś, można wykonać kilka misji wartych 10-20 tyś...i kasy jak lodu  Dodgy Tylko pory roku mogą utrudnić a zarazem uatrakcyjnić tę wersję.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Realismus modding pracuje juz nad seasons19. Wydadza jak tylko bedzie gotowe.

Odpowiedz
(01-03-2019, 13:23)lookee86 napisał(a): Realismus modding pracuje juz nad seasons19. Wydadza jak tylko bedzie gotowe.

Dzięki i to jest bardzo dobra wiadomość  Big Grin

Odpowiedz
To ja tak przy okazji odświeżę pytanie, macie jakieś przecieki, będzie "Seasons mod" do LS19? Nudno się zrobiło, wróciłem do 17-tki, jeden modzik a gra zupełnie inna Smile

Odpowiedz
Polecam śledzić ich fp, według dociekiwań graczy z oficjalnego forum seasons ma się ukazać w lipcu.
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
(06-11-2019, 19:04)user12 napisał(a): Polecam śledzić ich fp, według dociekiwań graczy z oficjalnego forum seasons ma się ukazać w lipcu.

Dzięki, ja też znalazłem gdzieś info, że w lipcu wychodzi...ojjj super by było  Zaciera

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Jakiś tydzień, albo dwa temu na forum Giantsa pisali, że mod jest skończony w 94%. Zostały im jakieś poprawki i testowanie. Nie podali jednak nawet przybliżonej daty wydania, więc ciężko powiedzieć kiedy się ukaże.
[Obrazek: zzzzzbqjzz.png]

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu