Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Mapa z dużymi polami
#1
Szukam dużej mapy do 19, na której da się uprawiać gospodarkę wieloobszarową. Zależy mi, żeby się jakoś prezentowała i nie miała niedoróbek w stylu latające drzewa, dryfujące obiekty. Wyszło już coś, co spełnia takie wymagania?
Nje pisz z buendami. Kóp sę suofnik.
 
Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
#2
(01-13-2019, 13:36)rolnikzfarminga napisał(a): Szukam dużej mapy do 19, na której da się uprawiać gospodarkę wieloobszarową. Zależy mi, żeby się jakoś prezentowała i nie miała niedoróbek w stylu latające drzewa, dryfujące obiekty. Wyszło już coś, co spełnia takie wymagania?

Sprawdź Czech.Map Huh
 
Odpowiedz
#3
Rolling Hills V 01
Niestety to jeszcze beta i ma kilka niedociągnięć np , nie można hodować zwierząt w miejscach zrobionych przez autora (generalnie jeszcze żadna mapa chyba tego nie ma chyba że jakiś update to naprawia...nie wiem ;P) i w menu na mapie nie wszystkie skupy są oznaczone ( ale działają, wystarczy przejechać się raz po mapie i wszystko się spamięta ) to tyle jeśli chodzi o wady ... Czas na zalety typowo amerykańska mapa z dużymi polami , świetnie ukształtowany teren , Pola to nie są klasyczne "kwadraciaki" a są różnorodne , do dyspozycji mamy 3 farmy z czego jedna skupia się na hodowli zwierząt , wg mnie mapa ma świetny klimat i idealnie spisuje się pod ciężki sprzęt. Moja ocena to 4.5/5 tylko dlatego że to jeszcze wersja robocza , przy pełnej spokojnie moge powiedzieć że to najlepsza mapa na jakiej grałem od LS'a 09.
https://www.youtube.com/watch?v=SouM88u4u2Q
 
Odpowiedz
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Goldcrest Valley mapa lugh568 2 312 12-08-2018, 20:55
Ostatni post: Matizo
  Pusta mapa 16X Kapitan_VLAD 0 131 12-07-2018, 18:19
Ostatni post: Kapitan_VLADPrzegląda: 1 gości

Menu