Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Wom
Witam wszystkich. Prosiłbym o pomoc w kwestii ruchomego WOMu na zasadzie powershaft bo ja już nie mam pomysłów jak to zrobić aby działało. Otóż wyciągnąłem  sobie Wom z innej maszyny i dodałem w GE do maszyny która w ogóle go nie posiada, dodałem skrypt,  w moddesc też wszystko dodałem, do xml indeksy odpowiednie dodałem jak i również skopiowałem inne wpisy od womu z xml maszyny z której to wyciągałem   a maszyna po podczepieniu do ciągnika podczepia żółty wom zamiast tego którego ja dałem poprzez GE. Czy ktoś z modmakerów pomoże mi jak to wykonać poprawnie ? czy ja coś może źle robię ? już kompletnie nie wiem jak to ogarnąć  Smile będę wdzięczny za każdą pomoc  Smile  Poniżej wklejam screeny jak to wygląda w grze , w GE oraz w plikach moddesc i xml po dodaniu.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
wydaje mi sie że wom ma ściezke w xml-u nadal z gry a nie z tej którą dodałes ale mogę się mylic...acha jeśli to robisz w ls19 scrypt nie działa

Odpowiedz
(01-14-2019, 19:22)Ibrakadabra napisał(a): wydaje  mi  sie  że  wom  ma  ściezke  w  xml-u nadal  z  gry   a nie  z tej którą  dodałes  ale  mogę się mylic...acha  jeśli  to  robisz  w  ls19  scrypt  nie  działa

Robię to do 15 ale post dałem tutaj za co przepraszam moderatorów ale po prostu teraz tutaj najwięcej ludzi się udziela więc szybciej bym liczył na jakąkolwiek pomoc Wink

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu