Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki gamingowe
Witam. Jakie posiadacie słuchawki wraz z mikrofonem które możecie polecić? 
Jest parę modeli firmy tracer do 30 zł ktoś może posiada ?   Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ja posiadam Logitech G930 i G933 i jestem z nich zadowolony Smile G930 używam do słuchania muzyki a G933 do grania. Fakt, są drogie, ale koszt trzeba poprzeć jakością, są to najlepsza słuchawki jakie miałem a miałem ich sporo.

Odpowiedz
Co do tracer-a, nie ujmując marce,być może trafiłem na słabszy model, zakupiłem w księgarni słuchawki za ok 30-40zł , ale po miesiącu,może 2 rozsypało się pokrętło regulacji głośności..... po za tym sprawowały się w miarę dobrze. Dzwięk był czysty ale zbyt wiele "bassu" tam nie było...
Słuchawki które posiadałem i z których byłem mega zadowolony to Creative Fatality (koszt ok 90-130zł ) złącze jack 3.5
Obecnie od pół roku posiadam Słuchawki HP Premium Digital Headset ( dokładnego modelu nie pamiętam ) złącze usb-
również z nich jestem mega zadowolony.......

Odpowiedz
Polecam Steelseries V3 Smile Sam posiadam i słuchawki choć drogie kosztowo, to jakościowo miarzdzą wszystko Smile
[Obrazek: 798_asd.png]

Odpowiedz
Nie opłaca się kupować takich słuchawek. Z tanimi słuchawkami jest jak loteria. Albo trafisz na dobrą sztukę albo gruchot,który się rozleci po miesiącu.Na dodatek jakość pozostawia wiele do życzenia. Uzbieraj trochę  pieniędzy i kup coś z lepszej firmy np. Steelseries,Logitech,Creative czy Superluxy. Trochę kosztują te słuchawki,ale warto, bo dostaniesz wytrzymały produkt z bardzo dobrą jakością dźwięku. Patrz też czy nie są jakieś promocje. Ja 2 tygodnie temu kupiłem SS Siberia 100.Bazują na dawnych V2 tylko troszkę gorsze. Chciałem 200,ale jednak cena mnie przekonała do 100. Kosztują 180 zł.Jest to trochę drogo,ale nie żałuję ich kupna. Porównując z moimi starymi słuchawkami to te SS to niebo,a ziemia.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ja posiadam Razer Kraken. STOP hejt. Każdy tak jak czytałem narzeka na nie. Ja polecam. 100% izolacji od otoczenia (wiem stąd, że sam zabieram je do clubu). A jak długo Ci będą służyć? Jak dbasz tak masz. Także ja je polecam w 100%.

Odpowiedz