Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

miarodajnie pulsują fpsy
Witam

Mam dość nie typowy problem ale może Wy wiecie co to może być. Otóż robię dużą mapkę x4 właściwie już jest prawie skończona jednak podczas grania gdy jadę po trawie i ona się gniecie lub kiedy robie coś w polu (sieje, kosze, kultywuje itp.) tak jakby coś miarodajnie sie wczytywało, widać to po fps które pulsuje równomiernie co ok sekunde spada o killka fps i od razu wraca do 60. Takie jakby pukanie cały czas tego fps. Kiedy jade po drodze nic takiego sie nie dzieje. Tylko jak gniotę trawę, zboże, kiedy czas dam na 120 i rośnie zboże też to zaobserwowałem albo kiedy coś robię na polu. Wygląda jakby to było coś z teksturami upraw ale nie wiem co z nimi może być nie tak bo nic z nimi nie robiłem na mapce zaczytują się z oryginalnej mapy. Jeśli macie jakieś pomysły proszę podpowiadajcie. Z góry dzieki

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Znam twój ból mam to samo na każdej czystej mapie... Może coś z tymi kupowanymi terenami ...Prawdopodobnie mapie czegoś brakuje ale nie wiem może jakiś spec mapmaker się wypowie

Odpowiedz
Jeżeli zrobiłeś mape X4 (nie jestem pewnien) ale tektsury które odpowiadają w folderach są przystosowane do 1x?? i głupieje mapa.. nie spotkałem się nigdy z czyms takim trudno powiedzieć ale do kupowanych pól na pewno nic nie ma to do tego.
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
no możliwe że tak ale jak to zmienić? wystarczy zmienić rozdzielczość tekstur x4?

Odpowiedz
szczerze nie wiem ale na to wygląda że mapa chce coś doczytać ale tekstura jest za mała to.. nie znam sie na tym bo nie robiłem nigdy 4x mapy dlatego ciężko powiedzieć
tak mi się wydaje ale to wydawać mi sie może wiadomo.. Tekstury w nazwamapy->map/ i tu są teksutry czy gdm trudno powiedzieć
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
posiedziałem w nocy pozmieniałem rozdzielczość wszystkich tekstur ale nadal to samo niestety... w grze jakoś to bardzo w sumie nie przeszkadza ale mnie osobiście wkurza że szok

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Wielkość mapy niema z tym nic wspólnego ten problem występuje na każdej pustej mapie przynajmniej tak jest w moim przypadku

Odpowiedz
no ale jakiś powód tego musi być... i raczej to jest coś z teksturami bo wtedy tylko sie to dzieje kiedy zmienia się tekstura uprawy np zboże rośnie czu kosisz trawe itd

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu