Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Nistosowne zachowanie Administracji .
Taką oto blokadę otrzymałem   

ZeFir_POLAND przyznał / a ostrzeżenie za:
Każdy głupi potrafi sobie przetłumaczyć opis, ale wychodzi na to, że ty nie potrafisz.
Otrzeżenie od : 25-01-2019 do 26-01-2019

Blokada otrzymana po Poprawnym Komentarzu Pod Modem Ściągniętym z innej strony z nie przetłumaczonym Opisem ? czy Administracja zamiast Walczyć z Problemem woli go Popierać ?  
Pamiętajmy że Karzdy ma Prawo Oceny Modyfikacji i to że nie została ona Przetłumaczona jest winą Wrzucającego jak i Administracji bo takie Modyfikacje nie powinny się znajdować na Stronie  i to już wielu ludzi o tym piało bo Jak ma ktoś Nachalnie wpychać mody z innych stron  bez  jakiej kolwiek chęci to Edycji opisu to przepraszam ale ta osoba powinna być Karana a nie ktoś kto napisałem zwyczajny Komentarz . 

A więc Nie warto Oceniać modyfikacji bo  jest To Karalne Dziękuje dobranoc a osobą która w tej Sprawie powinna ponieść winę jest Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.  który to  Masowo przenosi modyfikacje z innch stron nie patrząc czy opis jest Polski czy Niemiecki . 

Dodam iż Urzytkownik racha95 Pod Karzdym modem umieszcza własne linki do pobrań / Wszystkie jego modyfikacje są pod te same linki a więc Zarabia nie na swoich modyfikacjach .

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Zły dział... Poza tym z czy w regulaminie pisze coś o wymogu tłumaczenia??

Odpowiedz
O który mod chodzi?

Odpowiedz
https://ls-world.pl/mod/details/38491

(01-25-2019, 10:19)Ziuta napisał(a): Zły dział... Poza tym z czy w regulaminie pisze coś o wymogu tłumaczenia??

A czy Administracja ma prawo nadawać blokady za Negatywny jak i słuszny komentarz  pod profilem urzytkownika który przenosi mody z innych stron pod swoimi linkami ?

Odpowiedz
podaj link do moda o który jest spina

Odpowiedz
(01-25-2019, 10:40)Ibrakadabra napisał(a): podaj  link do moda  o który  jest spina

https://ls-world.pl/mod/details/38491

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
temat do zamkniecia dodałem szybki opis z tłumacza

Odpowiedz
większość jego modyfikacji jest na jego Prywatnych linkach choć modyfikacje pochodzą z innych stron a nie jest on ich twórcą

(01-25-2019, 10:52)Ibrakadabra napisał(a): temat  do  zamkniecia dodałem szybki opis  z tłumacza

nie jest Temat do Zamknięcia ? Co z moją NIesłuszną Blokadą ? i co z Człowiekiem o nicku Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.  i jego Prywatnymi linkami  ?  urzytkownik wynosi mody i ustawia ciągle te same Servisy Pobrań nie zgadzające się z Orginalnymi wydaniami modu . 

Odpowiedz
Staram sie byc grzeczny i powtórzę temat do zamknięcia ..o poszczególnych działaniach ADMINISTRACJI po zgłoszeniu nie musisz wiedziec wiec prosze o zamknięcie tematu i poczytaniu dokladnie regulaminu forum

Odpowiedz
(01-25-2019, 10:52)Brodacz17 napisał(a): większość jego modyfikacji jest na jego Prywatnych linkach choć modyfikacje pochodzą z innych stron a nie jest on ich twórcą

(01-25-2019, 10:52)Ibrakadabra napisał(a): temat  do  zamkniecia dodałem szybki opis  z tłumacza

nie jest Temat do Zamknięcia ? Co z moją NIesłuszną Blokadą ? i co z Człowiekiem o nicku Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.  i jego Prywatnymi linkami  ?  urzytkownik wynosi mody i ustawia ciągle te same Servisy Pobrań nie zgadzające się z Orginalnymi wydaniami modu . 

I co z tego że są to mody z jego linkami? Łamie jakiś zakaz zmiany linku? Chyba nie bo żadnych zgłoszeń nie ma. Co do twojego komentarza to nie wiem jak on wyglądał więc ciężko mi ocenić słuszność ostrzeżenia.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu