Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Czy gra niedługo stanieje?
Cześć. Razem z Maćkiem gramy w fs19. Też chce mieć, ale Tata nie chce mi dać 120 zł na grę, bo mówi że za chwile trzeba bedzie dopłacać na dodatki. Stara część ma tylko 3, ale to za dużo

Każdego dnia patrzę na steam, origin, humble bundle, epic store czekając na promocje, by znów poprosić Tatę. Wiecie kiedy fs19 stanieje ?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Podobno na steamie szykuje się wyprzedaż
A nie wiem dlaczego patrzysz na origin i epic store... oni tam takich gier nie mają

Odpowiedz
Raczej nie stanieje wcześniej jak na wiosenną wyprzedaż, a ja nawet stawiałbym że dopiero latem.

Odpowiedz
Pół roku to długo, ale może kuzynowi się znudzi szybciej

A co myślicie o kontach steam za 3 zł na allegro ? Jest ich bardzo dużo, więc nie mogą oszukiwać. Ale czy nikt nie będzie grał w moją grę?

Notka rodzicielska:
..oraz nie skasuje, po kilku dniach.
Brakuje wypożyczalni/punktu wymiennego gier, jakie istniały w czasach Pegazusów, jak i szkoda że pomysł z abonamentem na nowe gry nie przeszedł. Niezależnie od odpowiedzi dziękuję za wyrozumiałość. Syn ma zakaz rejestracji na forach (przynajmniej do ósmych urodzin).
Pozdrawiając miłośników farmienia, życzę spokojnej nocy.

Odpowiedz
(01-27-2019, 22:07)Kosinogi napisał(a): Pół roku to długo, ale może kuzynowi się znudzi szybciej

A co myślicie o kontach steam za 3 zł na allegro ? Jest ich bardzo dużo, więc nie mogą oszukiwać. Ale czy nikt nie będzie grał w moją grę?

Notka rodzicielska:
..oraz nie skasuje, po kilku dniach.
Brakuje wypożyczalni/punktu wymiennego gier, jakie istniały w czasach Pegazusów, jak i szkoda że pomysł z abonamentem na nowe gry nie przeszedł. Niezależnie od odpowiedzi dziękuję za wyrozumiałość. Syn ma zakaz rejestracji na forach (przynajmniej do ósmych urodzin).
Pozdrawiając miłośników farmienia, życzę spokojnej nocy.

Takie konta to są do gry SP tylko, dostęp do takiego konta dostaje 1000 ludzi, mogą pobrać grę, aktualizacje, DLC ale nikt nie pogra w MP bo zostanie ono zablokowane jeśli więcej niż 1 osoba włączy MP (co jest raczej nietrudne do osiągnięcia przy ilości sprzedanych "sztuk").

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu