Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Lepiej FS 19 kupić na steamie czy na płycie DVD
Witam, pytanie jak w temacie, jeśli zły dział to przepraszam. Chodzi mi o to czy wersja steam różni się od tej na płycie? I czy jak kupie na płycie to otrzymam kod do steama czy wtedy nic nie będzie to miało wspólnego z steam?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Jak kupisz na Plycie to będziesz pobierać aktualizacje z oficjalnej strony. Wersja sie nie różni
Steam aktualizuje sam, masz pewność że nie zgubisz cdkey;a czy coś
Nie możesz użyc cdkeya jako klucz na steam nie wazne co byś nie wybrał
to jest kwestia twojej wygody nie wiem czy na CD gra potrzebuje też płyty cały
czas w napędzie bo inaczej nie odpali nie mam na cd to ci nie powiem. Ale jeżeli masz
zamiar kupić steam klucz na G2a.. to daruj sobie to i kup CD lub bezpośrednio Steam
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
czemu na g2a ma sobie darować?

Odpowiedz
chodzi o twoje bezpieczeństwo. Jeżeli chcesz możesz dokupić jakis tam g2a shield ale sczerze nie wiem czy on coś ci daje. Znam kilka przypadków i sam po sobie że kody po prostu były wykorzystane, nie działały bądz działały połowicznie tzn pobrać sie dało ale aktyowować już nie Tongue Dlatego lepiej kupić z bardziej legalnego źródła. Oczywiście klucz jak najbardziej może być OK. Patrz na komentarze sprzedającego to najważniejsze czy są jakies neg do tej gry co kupujesz
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz